SIA "STAĶI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2435 | 1669 | 22 940 | 26 379 | 18 204 | 26 822 | 26 628 | 7784 | 5854 | 5052 | 16 747 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 41 966 | 42 913 | 35 327 | 37 398 | 35 896 | 29 494 | 21 078 | 14 439 | 11 566 | 9339 | 10 588 |
| Aktīvi kopā | 44 401 | 44 582 | 58 267 | 63 777 | 54 100 | 56 316 | 47 706 | 22 223 | 17 420 | 14 391 | 27 335 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1685 | 2022 | 2779 | 18 767 | 24 515 | 18 889 | 16 453 | 6150 | 3261 | 2008 | 6418 |
| Ilgtermiņa saistības | 47 856 | 57 729 | 53 879 | 33 563 | 27 566 | 20 567 | 14 917 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 49 541 | 59 751 | 56 658 | 52 330 | 52 081 | 39 456 | 31 370 | 6150 | 3261 | 2008 | 6418 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8140 | -10 029 | 16 778 | 9838 | -9428 | 14 841 | -524 | -263 | -1914 | -1776 | 8534 |
| Pašu kapitāls kopā | -5140 | -15 169 | 1609 | 11 447 | 2019 | 16 860 | 16 336 | 16 073 | 14 159 | 12 383 | 20 917 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 8000 | 8786 | 4397 | 27 991 | 21 901 | 21 515 | 8015 | 16 250 | 7600 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8140 | -10 029 | 16 778 | 9838 | -9428 | 15 506 | -471 | -56 | -1504 | -1006 | 9050 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8140 | -10 029 | 16 778 | 9838 | -9428 | 14 841 | -524 | -213 | -1914 | -1776 | 8534 |
| Pārskata gada peļņa | -8140 | -10 029 | 16 778 | 9838 | -9428 | 14 841 | -524 | -263 | -1914 | -1776 | 8534 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "STAĶI"
Pārskats
SIA "STAĶI" (reģ. nr. 51203055201) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Talsu nov., Sabile, Krišjāņa Barona iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7600 €, par 53,2% mazāk nekā gadu iepriekš (16 250 €). 2025. gada peļņa bija 8534 € (112% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7600 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 27 335 € un pašu kapitāls 20 917 € (76,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.