SIA "NIA 09"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 61 241 € (63% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 | 47 | 17 | 4095 | 3262 | 68 113 | 2834 | 2829 | 2829 | 2829 | 37 926 | 136 392 | 124 275 | 126 738 | 143 538 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 449 181 | 433 120 | 367 341 | 504 518 | 486 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 425 | 340 | 255 | 170 | 85 |
| Aktīvi kopā | 449 203 | 433 167 | 367 358 | 508 613 | 489 367 | 68 113 | 2834 | 2829 | 2829 | 2829 | 38 351 | 136 732 | 124 530 | 126 908 | 143 623 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 425 949 | 393 009 | 333 476 | 436 357 | 390 666 | 17 542 | 50 | 50 | 50 | 50 | 15 388 | 42 087 | 25 557 | 30 229 | 46 856 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 425 949 | 393 009 | 333 476 | 436 357 | 390 666 | 17 542 | 50 | 50 | 50 | 50 | 15 388 | 42 087 | 25 557 | 30 229 | 46 856 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 621 | 16 905 | -6276 | 24 046 | 26 446 | 47 126 | -61 | -5 | 0 | 0 | 20 184 | 91 825 | 96 193 | 91 595 | 61 329 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 254 | 40 158 | 33 882 | 72 256 | 98 701 | 50 571 | 2784 | 2779 | 2779 | 2779 | 22 963 | 94 645 | 98 973 | 96 679 | 96 767 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 44 824 | 44 824 | 40 513 | 74 132 | 78 574 | 41 736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 500 | 241 437 | 273 181 | 253 683 | 176 015 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 175 | 23 768 | -2713 | 32 622 | 37 175 | 63 526 | -11 | 45 | 50 | 50 | 20 234 | 123 288 | 126 949 | 116 639 | 77 084 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 175 | 23 768 | -2713 | 32 622 | 37 175 | 63 526 | -11 | 45 | 50 | 50 | 20 234 | 122 355 | 125 124 | 115 067 | 76 639 |
| Pārskata gada peļņa | 17 621 | 16 905 | -6276 | 24 046 | 26 446 | 47 126 | -61 | -5 | 0 | 0 | 20 184 | 91 825 | 96 193 | 91 595 | 61 329 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 10 | 9 | 7 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 256 | 47 726 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 143 | 91 865 | 93 889 | 61 241 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "NIA 09" — 25%
- SIA "TEHNONET-LV" — 2 kopīgas personas
- Allied Spirits SIA
- SIA "AUTOCLASSIC.LV"
- SIA "Dz70"
- SIA MA-24
Kopsavilkums: SIA "NIA 09"
Pārskats
SIA "NIA 09" (reģ. nr. 51503048961) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krustpils iela 12G.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 176 015 €, par 30,6% mazāk nekā gadu iepriekš (253 683 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 61 329 € (34,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 203 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 143 623 € un pašu kapitāls 96 767 € (67,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 6. Lielākā līdzdalība (41,7%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.