SIA "VANČI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 177 319 | 184 687 | 252 392 | 272 559 | 377 406 | 321 952 | 325 396 | 316 480 | 283 830 | 290 326 | 355 357 | 485 465 | 618 806 | 558 270 | 665 592 | 575 865 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 236 793 | 264 473 | 247 563 | 234 156 | 467 050 | 545 346 | 595 599 | 548 900 | 577 968 | 616 590 | 551 687 | 483 489 | 993 397 | 1 334 943 | 1 191 106 | 1 374 682 |
| Aktīvi kopā | 414 112 | 449 160 | 499 955 | 506 715 | 844 456 | 867 298 | 920 995 | 865 380 | 861 798 | 906 916 | 907 044 | 968 954 | 1 612 203 | 1 893 213 | 1 856 698 | 1 950 547 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2945 | 5362 | 11 476 | 7780 | 14 127 | 8734 | 54 941 | 19 026 | 11 423 | 12 292 | 18 860 | 28 982 | 8045 | 8934 | 11 111 | 12 385 |
| Ilgtermiņa saistības | 5800 | 4350 | 2900 | 1450 | 88 538 | 117 289 | 150 040 | 73 391 | 46 742 | 123 102 | 99 158 | 47 763 | 482 711 | 881 656 | 790 173 | 707 259 |
| Saistības kopā | 8745 | 9712 | 14 376 | 9230 | 102 665 | 126 023 | 204 981 | 92 417 | 58 165 | 135 394 | 118 018 | 76 745 | 490 756 | 890 590 | 801 284 | 719 644 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 40 858 | 64 080 | 86 131 | 61 906 | 105 077 | 49 484 | -25 243 | 56 949 | 70 670 | 17 889 | 35 393 | 123 184 | 229 237 | -88 824 | 52 791 | 175 489 |
| Pašu kapitāls kopā | 405 367 | 439 448 | 485 579 | 497 485 | 741 791 | 741 275 | 716 014 | 772 963 | 803 633 | 771 522 | 789 026 | 892 209 | 1 121 447 | 1 002 623 | 1 055 414 | 1 230 903 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 173 432 | 230 906 | 261 666 | 300 475 | 371 461 | 370 795 | 306 245 | 475 926 | 508 462 | 455 267 | 476 995 | 571 197 | 899 227 | 604 872 | 491 502 | 720 501 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -49 993 | 3473 | -2843 | 500 | -41 690 | -85 687 | -140 669 | -34 416 | -61 552 | -104 191 | -121 504 | 125 670 | 233 317 | -45 898 | 101 013 | 208 219 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 882 | 68 889 | 91 753 | 68 290 | 116 379 | 61 081 | -25 243 | 56 949 | 70 670 | 17 889 | 35 393 | 123 184 | 229 237 | -88 824 | 52 791 | 175 489 |
| Pārskata gada peļņa | 40 858 | 64 080 | 86 131 | 61 906 | 105 077 | 49 484 | -25 243 | 56 949 | 70 670 | 17 889 | 35 393 | 123 184 | 229 237 | -88 824 | 52 791 | 175 489 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 14 | 14 | 13 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 13 | 12 | 8 | 7 | 7 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 29 999 | 40 000 | 50 000 | 0 | 50 000 | 0 | 0 | 40 000 | 50 000 | 17 889 | 20 001 | 0 | 30 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "VANČI"
Pārskats
SIA "VANČI" (reģ. nr. 51703003521) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Jaunsvirlaukas pag., "Vanči".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 720 501 €, par 46,6% vairāk nekā gadu iepriekš (491 502 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 175 489 € (24,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 120 084 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 950 547 € un pašu kapitāls 1 230 903 € (63,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (54,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.