Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROMIKA S"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 122 810 | 146 166 | 101 187 | 41 442 | 35 080 | 48 916 | 48 821 | 48 821 | 48 821 | 65 152 | 97 077 | 59 260 | 61 334 | 85 897 | 99 361 | 96 799 | 123 364 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 156 902 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7240 | 5600 | 3960 | 2320 | 680 | 680 | 0 |
| Aktīvi kopā | 279 712 | 146 166 | 101 187 | 41 442 | 35 080 | 48 916 | 48 821 | 48 821 | 48 821 | 65 152 | 104 317 | 64 860 | 65 294 | 88 217 | 100 041 | 97 479 | 123 364 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 181 | 60 668 | 36 076 | 8265 | 8265 | 11 761 | 11 761 | 11 761 | 11 761 | 25 653 | 19 351 | 20 216 | 20 656 | 19 797 | 23 641 | 20 750 | 872 |
| Ilgtermiņa saistības | 316 917 | 170 667 | 190 844 | 186 322 | 180 586 | 255 955 | 255 862 | 255 863 | 255 863 | 261 287 | 314 442 | 275 119 | 275 119 | 204 114 | 190 628 | 157 690 | 156 690 |
| Saistības kopā | 349 098 | 231 335 | 226 920 | 194 587 | 188 851 | 267 716 | 267 623 | 267 624 | 267 624 | 286 940 | 333 793 | 295 335 | 295 775 | 223 911 | 214 269 | 178 440 | 157 562 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -31 222 | -15 783 | -40 564 | -27 412 | -626 | -4 | -2 | 0 | 0 | -2985 | -7688 | -999 | -6 | 94 787 | 21 466 | 33 267 | 46 763 |
| Pašu kapitāls kopā | -69 386 | -85 169 | -125 733 | -153 145 | -153 771 | -218 800 | -218 802 | -218 803 | -218 803 | -221 788 | -229 476 | -230 475 | -230 481 | -135 694 | -114 228 | -80 961 | -34 198 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 163 233 | 134 443 | 98 964 | 64 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 817 | 104 948 | 106 953 | 77 562 | 109 932 | 159 472 | 166 616 | 116 594 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -28 956 | -9881 | -40 564 | -27 412 | -626 | -4 | -2 | 0 | 0 | -2985 | -7688 | -999 | -6 | 94 787 | 21 466 | 33 267 | 46 763 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -31 222 | -11 228 | -40 564 | -27 412 | -626 | -4 | -2 | 0 | 0 | -2985 | -7688 | -999 | -6 | 94 787 | 21 466 | 33 267 | 46 763 |
| Pārskata gada peļņa | -31 222 | -15 783 | -40 564 | -27 412 | -626 | -4 | -2 | 0 | 0 | -2985 | -7688 | -999 | -6 | 94 787 | 21 466 | 33 267 | 46 763 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROMIKA S"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROMIKA S" (reģ. nr. 52102019831) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Liepāja, Ziemeļu iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 116 594 €, par 30,0% mazāk nekā gadu iepriekš (166 616 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 46 763 € (40,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 58 297 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-34 198 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.