SIA "VIRŠU APTIEKA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 11 081 € (60% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 468 | 30 591 | 34 378 | 24 494 | 53 903 | 39 756 | 51 801 | 63 459 | 59 292 | 70 511 | 69 449 | 73 103 | 79 309 | 73 633 | 82 635 | 99 636 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4426 | 4103 | 3973 | 3932 | 5293 | 10 890 | 9740 | 9256 | 8301 | 8049 | 8714 | 7615 | 6888 | 5336 | 2874 | 412 |
| Aktīvi kopā | 33 894 | 34 694 | 38 351 | 28 426 | 59 196 | 50 646 | 61 541 | 72 715 | 67 593 | 78 560 | 78 163 | 80 718 | 86 197 | 78 969 | 85 509 | 100 048 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 266 | 29 952 | 33 412 | 23 068 | 51 573 | 43 022 | 53 801 | 64 972 | 60 249 | 70 557 | 70 144 | 57 581 | 59 199 | 69 147 | 67 189 | 65 725 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 29 266 | 29 952 | 33 412 | 23 068 | 51 573 | 43 022 | 53 801 | 64 972 | 60 249 | 70 557 | 70 144 | 57 581 | 59 199 | 69 147 | 67 189 | 65 725 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 155 | 114 | 197 | 420 | 0 | 0 | 116 | 3 | 107 | 766 | 782 | 15 118 | 18 979 | 2585 | 11 078 | 27 084 |
| Pašu kapitāls kopā | 4628 | 4742 | 4939 | 5358 | 7623 | 7624 | 7740 | 7743 | 7344 | 8003 | 8019 | 23 137 | 26 998 | 9822 | 18 320 | 34 323 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 163 134 | 167 930 | 182 449 | 178 659 | 262 614 | 269 215 | 306 730 | 331 936 | 378 396 | 423 542 | 467 308 | 511 567 | 559 643 | 590 815 | 631 431 | 684 114 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1237 | 1842 | 2543 | 4596 | 6137 | 3709 | 10 090 | 9489 | 2115 | 4587 | 8758 | 15 118 | 22 759 | 7526 | 36 723 | 38 904 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1237 | 1842 | 2543 | 4596 | 6137 | 3709 | 10 090 | 9489 | 2115 | 4587 | 8758 | 15 118 | 22 759 | 7526 | 36 723 | 38 904 |
| Pārskata gada peļņa | 155 | 114 | 197 | 420 | 0 | 0 | 116 | 3 | 107 | 766 | 782 | 15 118 | 18 979 | 2585 | 11 078 | 27 084 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 506 | 0 | 766 | 0 | 15 118 | 19 761 | 2580 | 11 081 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "VIRŠU APTIEKA"
Pārskats
SIA "VIRŠU APTIEKA" (reģ. nr. 52103017471) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā un reģistrā ir jau 29 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Viršu iela 1A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 684 114 €, par 8,3% vairāk nekā gadu iepriekš (631 431 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 27 084 € (4,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 171 029 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 100 048 € un pašu kapitāls 34 323 € (34,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (54%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.