Rugāju pagasta zemnieku saimniecība "SĀBRI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 105 633 | 70 490 | 67 641 | 80 331 | 117 517 | 124 200 | 126 481 | 51 067 | 44 649 | 57 719 | 61 359 | 68 967 | 54 271 | 89 872 | 81 026 | 36 714 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 110 326 | 87 874 | 69 470 | 45 602 | 36 563 | 9482 | 7656 | 9505 | 8657 | 7865 | 7262 | 6659 | 7428 | 14 221 | 14 014 | 9808 |
| Aktīvi kopā | 215 959 | 158 364 | 137 111 | 125 933 | 154 080 | 133 682 | 134 137 | 60 572 | 53 306 | 65 584 | 68 621 | 75 626 | 61 699 | 104 093 | 95 040 | 46 522 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 98 035 | 17 343 | 10 004 | 17 408 | 23 602 | 12 756 | 27 580 | 35 755 | 24 458 | 38 510 | 25 961 | 21 592 | 5986 | 3510 | 13 842 | 7971 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 14 800 | 15 640 | 18 240 | 13 973 | 6403 | 1622 | 0 | 0 | 3800 | 0 | 11 300 | 14 000 | 0 | 25 873 | 400 |
| Saistības kopā | 98 035 | 32 143 | 25 644 | 35 648 | 37 575 | 19 159 | 29 202 | 35 755 | 24 458 | 42 310 | 25 961 | 32 892 | 19 986 | 3510 | 39 715 | 8371 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 71 331 | 8297 | -14 754 | -21 182 | -11 959 | -1982 | -9588 | -17 619 | 4031 | -8425 | 19 959 | 74 | -3365 | 58 870 | -45 258 | -17 176 |
| Pašu kapitāls kopā | 117 924 | 126 221 | 111 467 | 90 285 | 116 505 | 114 523 | 104 935 | 24 817 | 28 848 | 23 274 | 42 660 | 42 734 | 41 713 | 100 583 | 55 325 | 38 151 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 132 651 | 139 944 | 72 918 | 56 826 | 73 255 | 96 845 | 60 551 | 71 818 | 135 314 | 131 768 | 75 175 | 104 429 | 133 595 | 204 855 | 111 480 | 50 847 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 85 321 | 9840 | -12 256 | -17 867 | -9288 | 139 | -7860 | -15 130 | 7427 | -5713 | 21 945 | 1584 | -2969 | 59 322 | -44 429 | -16 530 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 77 112 | 8397 | -14 754 | -21 182 | -11 617 | -1732 | -9588 | -17 619 | 4031 | -8425 | 19 959 | 74 | -3365 | 59 295 | -45 258 | -17 176 |
| Pārskata gada peļņa | 71 331 | 8297 | -14 754 | -21 182 | -11 959 | -1982 | -9588 | -17 619 | 4031 | -8425 | 19 959 | 74 | -3365 | 58 870 | -45 258 | -17 176 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 499 | 0 | 0 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Rugāju pagasta zemnieku saimniecība "SĀBRI"
Pārskats
Rugāju pagasta zemnieku saimniecība "SĀBRI" (reģ. nr. 52401018861) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Balvu nov., Rugāju pag., Rugāji, Skolas iela 8 - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 50 847 €, par 54,4% mazāk nekā gadu iepriekš (111 480 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,2% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 176 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 847 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 46 522 € un pašu kapitāls 38 151 € (82,0% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.