Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIALTRANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 244 785 | 145 396 | 123 419 | 194 292 | 102 977 | 114 822 | 117 683 | 85 666 | 66 231 | 58 191 | 17 879 | 29 421 | 56 441 | 41 930 | 92 528 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 836 996 | 822 332 | 750 929 | 740 612 | 577 835 | 575 622 | 789 528 | 801 841 | 758 661 | 648 009 | 556 638 | 455 506 | 302 942 | 462 688 | 388 598 |
| Aktīvi kopā | 1 081 781 | 967 728 | 874 348 | 934 904 | 680 812 | 690 444 | 907 211 | 887 507 | 824 892 | 706 200 | 574 517 | 484 927 | 359 383 | 504 618 | 481 126 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 472 580 | 330 228 | 255 045 | 270 280 | 235 384 | 196 619 | 243 846 | 204 161 | 265 794 | 244 435 | 198 764 | 151 136 | 46 180 | 191 761 | 191 596 |
| Ilgtermiņa saistības | 495 210 | 517 797 | 496 443 | 528 845 | 322 936 | 297 743 | 456 662 | 447 614 | 341 997 | 234 210 | 154 304 | 96 531 | 74 114 | 74 114 | 73 754 |
| Saistības kopā | 967 790 | 848 025 | 751 488 | 799 125 | 558 320 | 494 362 | 700 508 | 651 775 | 607 791 | 478 645 | 353 068 | 247 667 | 120 294 | 265 875 | 265 350 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9407 | 2433 | 3002 | -39 210 | -13 385 | 11 562 | 10 621 | 29 029 | -18 631 | 10 454 | -6106 | 15 811 | 1829 | -346 | -22 967 |
| Pašu kapitāls kopā | 113 991 | 116 424 | 119 426 | 130 718 | 117 333 | 196 082 | 206 703 | 235 732 | 217 101 | 227 555 | 221 449 | 237 260 | 239 089 | 238 743 | 215 776 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 984 994 | 1 035 262 | 1 037 970 | 1 275 898 | 1 081 941 | 1 006 369 | 997 204 | 983 708 | 904 995 | 826 198 | 776 339 | 938 640 | 493 486 | 477 609 | 543 035 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 35 918 | 20 937 | 15 365 | -31 103 | -6681 | 33 600 | 22 673 | 43 946 | -4081 | 22 222 | 2061 | 26 798 | 9814 | 9034 | -14 494 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 712 | 4068 | 3135 | -45 932 | -15 536 | 28 366 | 10 621 | 29 495 | -18 631 | 10 454 | -6106 | 15 811 | 1829 | -346 | -22 967 |
| Pārskata gada peļņa | 9407 | 2433 | 3002 | -39 210 | -13 385 | 11 562 | 10 621 | 29 029 | -18 631 | 10 454 | -6106 | 15 811 | 1829 | -346 | -22 967 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 22 | 23 | 23 | 25 | 25 | 22 | 24 | 17 | 16 | 16 | 15 | 11 | 10 | 7 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | 70 142 | 96 029 | 46 168 | 14 800 | 27 400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIALTRANS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RIALTRANS" (reģ. nr. 52403012971) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rēzekne, N. Rancāna iela 6 - 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 543 035 €, par 13,7% vairāk nekā gadu iepriekš (477 609 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 967 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 337 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 481 126 € un pašu kapitāls 215 776 € (44,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.