Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENIKS-S"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 20 534 | 11 445 | 11 656 | 12 637 | 17 128 | 14 815 | 13 571 | 10 968 | 9961 | 16 633 | 24 947 | 29 250 | 23 378 | 28 075 | 27 785 | 28 817 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 380 | 499 | 242 | 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 166 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2149 |
| Aktīvi kopā | 20 914 | 11 944 | 11 898 | 12 767 | 17 128 | 14 815 | 13 571 | 10 968 | 10 127 | 16 713 | 24 947 | 29 250 | 23 378 | 28 075 | 27 785 | 30 966 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 18 798 | 9493 | 9368 | 10 231 | 15 021 | 18 193 | 22 920 | 24 273 | 23 330 | 29 841 | 36 981 | 41 194 | 35 227 | 39 870 | 39 576 | 42 331 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 18 798 | 9493 | 9368 | 10 231 | 15 021 | 18 193 | 22 920 | 24 273 | 23 330 | 29 841 | 36 981 | 41 194 | 35 227 | 39 870 | 39 576 | 42 331 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 31 | 335 | -25 | -21 | -1676 | -5458 | -5609 | -3956 | 102 | 75 | 1094 | 90 | 95 | 54 | 4 | 426 |
| Pašu kapitāls kopā | 2116 | 2451 | 2426 | 2405 | 1746 | -3712 | -9349 | -13 305 | -13 203 | -13 128 | -12 034 | -11 944 | -11 849 | -11 795 | -11 791 | -11 365 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 54 288 | 59 295 | 42 276 | 44 489 | 57 404 | 46 453 | 46 357 | 53 285 | 49 651 | 62 432 | 118 393 | 120 516 | 131 671 | 150 274 | 155 898 | 167 012 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 68 | 335 | 92 | 80 | -1676 | -5458 | -5609 | -3956 | 102 | 75 | 1094 | 90 | 95 | 54 | 4 | 426 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 68 | 335 | 92 | 80 | -1676 | -5458 | -5609 | -3956 | 102 | 75 | 1094 | 90 | 95 | 54 | 4 | 426 |
| Pārskata gada peļņa | 31 | 335 | -25 | -21 | -1676 | -5458 | -5609 | -3956 | 102 | 75 | 1094 | 90 | 95 | 54 | 4 | 426 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENIKS-S"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENIKS-S" (reģ. nr. 52403018141) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Rēzeknes nov., Silmalas pag., Štikāni, Preiļu iela 32.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 167 012 €, par 7,1% vairāk nekā gadu iepriekš (155 898 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 426 € (0,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 402 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 365 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.