Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLAMMAX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 0 | 510 | 331 | 369 | 4435 | 15 744 | 8472 | 20 321 | 29 319 | 60 051 | 70 781 | 42 238 | 62 612 | 106 419 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 644 | 717 | 517 | 317 | 117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 394 | 122 980 | 93 632 | 82 094 |
| Aktīvi kopā | 0 | 0 | 1154 | 1048 | 886 | 4752 | 15 861 | 8472 | 20 321 | 29 319 | 60 051 | 114 175 | 165 218 | 156 244 | 188 513 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 1695 | 3930 | 5598 | 7596 | 16 199 | 1353 | 747 | 6127 | 1099 | 1811 | 31 676 | 21 882 | 8413 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 509 | 66 535 | 47 039 | 31 730 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 1695 | 3930 | 5598 | 7596 | 16 199 | 1353 | 747 | 6127 | 1099 | 49 320 | 98 211 | 68 921 | 40 143 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3 | 0 | -541 | -2112 | -1830 | 1868 | 2506 | 7456 | 12 455 | 3618 | 35 760 | 5903 | 2152 | 20 316 | 61 047 |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | 0 | -541 | -2882 | -4712 | -2844 | -338 | 7119 | 19 574 | 23 192 | 58 952 | 64 855 | 67 007 | 87 323 | 148 370 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 195 | 690 | 1702 | 7890 | 22 590 | 21 255 | 35 681 | 24 906 | 39 875 | 64 047 | 71 729 | 137 725 | 185 882 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3 | 0 | -541 | -2019 | -1722 | 2168 | 2611 | 7456 | 12 455 | 3618 | 28 740 | 5903 | 2152 | 24 114 | 63 246 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 | 0 | -541 | -2112 | -1830 | 1868 | 2611 | 7456 | 12 455 | 3618 | 35 760 | 5903 | 2152 | 20 316 | 61 047 |
| Pārskata gada peļņa | -3 | 0 | -541 | -2112 | -1830 | 1868 | 2506 | 7456 | 12 455 | 3618 | 35 760 | 5903 | 2152 | 20 316 | 61 047 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLAMMAX"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FLAMMAX" (reģ. nr. 52403026971) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kooperatīva iela 17.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 185 882 €, par 35,0% vairāk nekā gadu iepriekš (137 725 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 61 047 € (32,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 471 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 188 513 € un pašu kapitāls 148 370 € (78,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.