Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAURUS DENT PlusAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 4000 € (23% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1280 | 1280 | 1223 | 22 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 35 590 | 69 166 | 45 511 | 29 932 | 42 370 | 15 477 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 532 | 532 | 385 | 385 | 385 | 385 | 548 | 548 | 548 | 548 | 548 | 548 | 32 835 | 27 601 | 19 622 | 30 630 | 19 552 | 11 595 |
| Aktīvi kopā | 1812 | 1812 | 1608 | 407 | 394 | 394 | 548 | 548 | 548 | 549 | 549 | 548 | 68 425 | 96 767 | 65 133 | 60 562 | 61 922 | 27 072 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 237 | 237 | 237 | 5 | 0 | 0 | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 | 65 | 12 376 | 61 268 | 26 354 | 23 799 | 30 968 | 30 637 |
| Ilgtermiņa saistības | 20 070 | 20 070 | 20 070 | 20 090 | 20 129 | 20 159 | 28 704 | 28 819 | 28 926 | 29 006 | 29 071 | 29 151 | 58 231 | 0 | 0 | 19 097 | 13 543 | 7281 |
| Saistības kopā | 20 307 | 20 307 | 20 307 | 20 095 | 20 129 | 20 159 | 28 754 | 28 869 | 28 976 | 29 056 | 29 121 | 29 216 | 70 607 | 61 268 | 26 354 | 42 896 | 44 511 | 37 918 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -38 | 0 | -204 | -989 | -47 | -30 | -83 | -115 | -107 | -79 | -65 | -96 | 26 495 | 37 681 | 19 280 | -1968 | -256 | -24 257 |
| Pašu kapitāls kopā | -18 495 | -18 495 | -18 699 | -19 688 | -19 735 | -19 765 | -28 206 | -28 321 | -28 428 | -28 507 | -28 572 | -28 668 | -2182 | 35 499 | 38 779 | 17 666 | 17 411 | -10 846 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 76 337 | 203 832 | 264 585 | 313 050 | 324 000 | 357 881 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -38 | 0 | -204 | -989 | -47 | -30 | -33 | -65 | -57 | -29 | -15 | -46 | 26 495 | 37 681 | 23 219 | 4945 | 1924 | -21 859 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -38 | 0 | -204 | -989 | -47 | -30 | -33 | -65 | -57 | -29 | -15 | -46 | 26 495 | 37 681 | 23 219 | 2818 | -256 | -23 257 |
| Pārskata gada peļņa | -38 | 0 | -204 | -989 | -47 | -30 | -83 | -115 | -107 | -79 | -65 | -96 | 26 495 | 37 681 | 19 280 | -1968 | -256 | -24 257 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 14 | 13 | 13 | 14 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 000 | 19 145 | 0 | 4000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAURUS DENT Plus
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAURUS DENT Plus (reģ. nr. 52803007251) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lastādijas iela 12 k-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 357 881 €, par 10,5% vairāk nekā gadu iepriekš (324 000 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 257 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 368 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-10 846 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.