Iecavas novada zemnieku saimniecība "STUNGAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 8500 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 629 | 34 244 | 45 363 | 59 205 | 58 492 | 44 157 | 47 072 | 65 472 | 45 251 | 34 381 | 39 191 | 41 446 | 25 510 | 25 740 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 520 | 17 085 | 36 787 | 31 267 | 41 046 | 42 482 | 225 201 | 233 141 | 236 418 | 231 045 | 223 393 | 216 043 | 220 996 | 214 839 |
| Aktīvi kopā | 40 149 | 51 329 | 82 150 | 90 472 | 99 538 | 86 639 | 272 273 | 298 613 | 281 669 | 265 426 | 262 584 | 257 489 | 246 506 | 240 579 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 818 | 829 | 9724 | 2666 | 39 653 | 41 825 | 25 535 | 44 257 | 40 599 | 39 650 | 33 447 | 59 705 | 32 790 | 44 254 |
| Ilgtermiņa saistības | 7197 | 5995 | 8512 | 12 418 | 17 676 | 15 462 | 8727 | 13 494 | 14 783 | 8062 | 2440 | 0 | 9814 | 6948 |
| Saistības kopā | 8015 | 6824 | 18 236 | 15 084 | 57 329 | 57 287 | 34 262 | 57 751 | 55 382 | 47 712 | 35 887 | 59 705 | 42 604 | 51 202 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 13 443 | 12 085 | 2158 | 11 474 | -7746 | -14 312 | 26 714 | 17 810 | 3049 | -3388 | 15 911 | -25 913 | -8516 | -6025 |
| Pašu kapitāls kopā | 32 134 | 44 505 | 63 914 | 75 388 | 42 209 | 29 352 | 238 011 | 240 862 | 226 287 | 217 714 | 226 697 | 197 784 | 203 902 | 189 377 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 866 | 29 818 | 30 746 | 44 247 | 31 760 | 57 046 | 100 298 | 122 317 | 129 826 | 97 619 | 85 702 | 67 085 | 54 424 | 51 143 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 153 | 13 164 | 3503 | 12 918 | -6642 | -12 651 | 26 347 | 19 896 | 6897 | -96 | 17 759 | -22 897 | -4300 | -3167 |
| EBITDA | 15 620 | 14 736 | 6264 | 18 438 | -1296 | -6887 | 32 617 | 27 368 | 13 717 | 7229 | 25 372 | -15 547 | 3553 | 2990 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 971 | 12 829 | 3091 | 12 164 | -7696 | -14 312 | 26 714 | 18 053 | 4047 | -3388 | 15 911 | -25 913 | -8516 | -6025 |
| Pārskata gada peļņa | 13 443 | 12 085 | 2158 | 11 474 | -7746 | -14 312 | 26 714 | 17 810 | 3049 | -3388 | 15 911 | -25 913 | -8516 | -6025 |
| Darbaspēka izmaksas | 309 | 239 | 92 | 540 | 1473 | 397 | 11 789 | 8389 | 17 574 | 11 785 | 9435 | 16 258 | 10 908 | 12 540 |
| Nolietojums | 1467 | 1572 | 2761 | 5520 | 5346 | 5764 | 6270 | 7472 | 6820 | 7325 | 7613 | 7350 | 7853 | 6157 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 25 433 | 0 | 0 | 14 959 | 17 624 | 5185 | 6928 | 3000 | 0 | 8500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Iecavas novada zemnieku saimniecība "STUNGAS"
Pārskats
Iecavas novada zemnieku saimniecība "STUNGAS" (reģ. nr. 53601005271) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecavas pag., "Stungas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 51 143 €, par 6,0% mazāk nekā gadu iepriekš (54 424 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6025 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 143 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 240 579 € un pašu kapitāls 189 377 € (78,7% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.