Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MCA būve"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 7529 € (33% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8294 | 6395 | 120 | 4708 | 167 | 114 | 254 | 17 693 | 13 379 | 14 911 | 31 056 | 18 936 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 433 | 9385 | 7326 | 4602 | 4602 | 4602 | 4602 | 5034 | 4818 | 0 | 980 | 465 |
| Aktīvi kopā | 8727 | 15 780 | 7446 | 9310 | 4769 | 4716 | 4856 | 22 727 | 18 197 | 14 911 | 32 036 | 19 401 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 338 | 4004 | 62 | 99 | 24 | 17 129 | 11 016 | 13 444 | 8932 | 12 399 |
| Ilgtermiņa saistības | 4352 | 3046 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6050 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4352 | 3046 | 338 | 4004 | 62 | 99 | 24 | 17 129 | 17 066 | 13 444 | 8932 | 12 399 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4275 | 11 565 | -5626 | -1802 | -599 | -90 | 215 | 766 | -4467 | 336 | 21 637 | -8573 |
| Pašu kapitāls kopā | 4375 | 12 734 | 7108 | 5306 | 4707 | 4617 | 4832 | 5598 | 1131 | 1467 | 23 104 | 7002 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 996 | 55 756 | 4389 | 9851 | 0 | 0 | 4089 | 53 390 | 68 290 | 70 672 | 119 303 | 82 374 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4275 | 11 565 | -5626 | -1802 | -599 | -90 | 215 | 851 | -4322 | 488 | 21 805 | -8409 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4275 | 11 565 | -5626 | -1802 | -599 | -90 | 215 | 766 | -4467 | 336 | 21 637 | -8573 |
| Pārskata gada peļņa | 4275 | 11 565 | -5626 | -1802 | -599 | -90 | 215 | 766 | -4467 | 336 | 21 637 | -8573 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 3206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7529 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MCA būve"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MCA būve" (reģ. nr. 53603066251) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Līvbērzes pag., Vārpa, Laumu iela 2 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 82 374 €, par 31,0% mazāk nekā gadu iepriekš (119 303 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 8573 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 458 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 19 401 € un pašu kapitāls 7002 € (36,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.