SIA "INGADENT"Aktīvs

54102004641Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1993

Finanšu rādītāji

320 968 €+6,8%
Apgrozījums 2025
+6,2%
Vidējais pieaugums gadā 2008–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.’08’09’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 4601 € (6% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~4601 €
2024 ~5000 €
20230 €
2022 ~6600 €
2021 ~6000 €
2020 ~14 000 €
2019 ~30 000 €
2018 ~25 412 €
2017 ~18 162 €
2016 ~29 214 €
2015 ~19 321 €
20140 €
2013 ~11 151 €
2012 ~3466 €
2011 ~2339 €
2010 ~8000 €
2009 ~10 173 €
20086562 €
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā13 09210 2115507676414 456863022 60139 85521 07514 52317 83115 17434 60935 88743 84843 36635 16719 629
Pamatlīdzekļi kopā84 63573 13961 70049 34438 79629 14236 78430 34971 53557 16891 02380 80374 50185 37192 47991 46173 59873 648
Aktīvi kopā97 72783 35067 20756 10853 25237 77259 38570 20492 61071 691108 85495 977109 110121 258136 327134 827108 76593 277
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības18 61415 10213 93914 36313 92864505467639318 14220 28915 99815 19033 56631 06514 86618 72820 12926 843
Ilgtermiņa saistības53 37637 93326 61413 964385800021 709880538 55924 1820023 91317 53611 1594782
Saistības kopā71 99053 03540 55328 32717 78664505467639339 85129 09454 55739 37233 56631 06538 77936 26431 28831 625
Pamatkapitāls——————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——————————————————
Pārskata gada peļņa13 65914 7514339346611 151700719 32129 21418 162800037 11232 30832 93920 64913 9551014-16 086-11 224
Pašu kapitāls kopā25 73730 31526 65427 78135 46631 32253 91863 81152 75942 59754 29756 60575 54490 19397 54898 56377 47761 652
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums115 077108 66071 60980 83992 11397 647176 325189 684188 885176 541188 248219 836237 535256 500274 012277 734300 450320 968
Saimnieciskās darbības peļņa18 31320 6308148696315 273956623 28434 84721 530953837 59441 26337 34522 71315 9062612-13 111-10 293
Peļņa pirms nodokļiem16 11916 8165217468613 797896423 20634 84721 314879737 11239 85136 44522 15215 6211039-14 772-10 074
Pārskata gada peļņa13 65914 7514339346611 151700719 32129 21418 162800037 11232 30832 93920 64913 9551014-16 086-11 224
Darbaspēka izmaksas——————————————————
Nolietojums——————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki6977888888778889910
Aprēķinātā dividende656210 17380002339346611 151019 32129 21418 16225 41230 00014 00060006600050004601

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA "INGADENT"Grīnberga Ingrīda
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Kopsavilkums: SIA "INGADENT"

Pārskats

SIA "INGADENT" (reģ. nr. 54102004641) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Vaļņu iela 11 - 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 320 968 €, par 6,8% vairāk nekā gadu iepriekš (300 450 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 224 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 16 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 097 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 93 277 € un pašu kapitāls 61 652 € (66,1% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.