SIA "SMAIDS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2455 | 2305 | 5370 | 2040 | 7264 | 24 697 | 8787 | 23 075 | 33 037 | 44 950 | 15 128 | 26 232 | 25 952 | 18 996 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 1450 | 13 773 | 20 989 | 19 602 | 7699 | 1092 | 558 | 41 | 1096 | 366 | 5081 | 3370 |
| Aktīvi kopā | 2455 | 2305 | 6820 | 15 813 | 28 253 | 44 299 | 16 486 | 24 167 | 33 595 | 44 991 | 16 224 | 26 598 | 31 033 | 22 366 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5043 | 256 | 7385 | 9195 | 12 341 | 22 149 | 13 139 | 12 208 | 16 058 | 10 094 | 2108 | 2242 | 4171 | 3298 |
| Ilgtermiņa saistības | 7941 | 3941 | 2500 | 9500 | 12 500 | 10 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 12 984 | 4197 | 9885 | 18 695 | 24 841 | 32 649 | 13 139 | 12 208 | 16 058 | 10 094 | 2108 | 2242 | 4171 | 3298 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 847 | 8637 | 343 | 183 | 6408 | 8237 | 501 | 8612 | 14 691 | 32 051 | -8730 | 21 510 | 2506 | -7794 |
| Pašu kapitāls kopā | -11 112 | -2475 | -3179 | -2996 | 3412 | 11 650 | 3347 | 11 959 | 17 537 | 34 897 | 14 116 | 24 356 | 26 862 | 19 068 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6759 | 20 679 | 25 466 | 89 979 | 106 632 | 140 426 | 107 780 | 169 441 | 167 066 | 172 046 | 89 786 | 65 262 | 70 482 | 57 400 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5648 | 8637 | 343 | 183 | 6408 | 8655 | 501 | 8612 | 16 977 | 35 724 | -5717 | 24 328 | 2514 | -7704 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 847 | 8637 | 343 | 183 | 6408 | 8655 | 501 | 8612 | 16 977 | 35 724 | -5717 | 24 328 | 2514 | -7704 |
| Pārskata gada peļņa | 847 | 8637 | 343 | 183 | 6408 | 8237 | 501 | 8612 | 14 691 | 32 051 | -8730 | 21 510 | 2506 | -7794 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 4 | 10 | 10 | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 4 | 5 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8804 | 0 | 9113 | 14 691 | 12 051 | 11 270 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "DENTAL MEDICAL" SIA — 3 kopīgas personas
- "Modus Invest" SIA — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEDINTEKS" — 2 kopīgas personas
- LATVIJAS DARBAĻAUŽU ARODBIEDRĪBA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KVH Grupa"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Marigo"
- SIA "Biuro"
- "GOLDENT DIGITAL" SIA
- SIA "Biuro Latvia"
- SIA Connect Baltic Group
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltijas informācijas grupa"
- SIA "Sabiles dārzi"
- SIA Nordcore group
Kopsavilkums: SIA "SMAIDS"
Pārskats
SIA "SMAIDS" (reģ. nr. 54102006411) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Marijas iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 57 400 €, par 18,6% mazāk nekā gadu iepriekš (70 482 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7794 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7175 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 22 366 € un pašu kapitāls 19 068 € (85,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (36%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.