SIA "GUNTA G"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4185 | 4305 | 3755 | 4235 | 4913 | 5800 | 5767 | 5049 | 5554 | 4966 | 4094 | 3838 | 3702 | 3431 | 2637 | 1791 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1167 | 1051 | 908 | 805 | 999 | 853 | 706 | 560 | 414 | 311 | 208 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5352 | 5356 | 4663 | 5040 | 5912 | 6653 | 6473 | 5609 | 5968 | 5277 | 4302 | 3943 | 3702 | 3431 | 2637 | 1791 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 248 | 1803 | 609 | 589 | 603 | 627 | 683 | 220 | 1404 | 1382 | 1089 | 60 | 139 |
| Ilgtermiņa saistības | 6277 | 6060 | 5803 | 6250 | 8893 | 13 393 | 14 001 | 13 393 | 16 107 | 16 569 | 20 790 | 23 012 | 25 759 | 29 594 | 421 | 2491 |
| Saistības kopā | 6277 | 6060 | 5803 | 6498 | 10 696 | 14 002 | 14 590 | 13 996 | 16 734 | 17 252 | 21 010 | 24 416 | 27 141 | 30 683 | 481 | 2630 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1808 | 221 | -436 | -318 | -2710 | -2565 | -768 | -270 | -2379 | -1209 | -4733 | -3765 | -2966 | -3813 | -2592 | -2995 |
| Pašu kapitāls kopā | -925 | -704 | -1140 | -1458 | -4784 | -7349 | -8117 | -8387 | -10 766 | -11 975 | -16 708 | -20 473 | -23 439 | -27 252 | 2156 | -839 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4479 | 5998 | 4921 | 4261 | 7317 | 6494 | 9509 | 11 524 | 5243 | 10 100 | 2254 | 2805 | 1722 | 3022 | 2341 | 978 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1768 | 300 | -203 | -198 | -2550 | -2415 | -759 | -258 | -2341 | -1193 | -4720 | -3756 | -2966 | -3813 | -2592 | -2995 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1715 | 306 | -336 | -218 | -2567 | -2422 | -768 | -270 | -2379 | -1209 | -4733 | -3765 | -2966 | -3813 | -2592 | -2995 |
| Pārskata gada peļņa | -1808 | 221 | -436 | -318 | -2710 | -2565 | -768 | -270 | -2379 | -1209 | -4733 | -3765 | -2966 | -3813 | -2592 | -2995 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "GUNTA G"
Pārskats
SIA "GUNTA G" (reģ. nr. 54102011041) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Marijas iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 978 €, par 58,2% mazāk nekā gadu iepriekš (2341 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 9,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2995 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 978 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-839 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.