SIA "IGL VETERINĀRAIS SERVISS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 17 594 | 16 164 | 19 998 | 19 892 | 30 530 | 43 814 | 51 969 | 47 810 | 47 485 | 35 149 | 30 836 | 24 267 | 25 843 | 22 736 | 22 164 | 21 892 | 23 369 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8966 | 10 677 | 9156 | 8199 | 7419 | 17 880 | 22 553 | 21 306 | 17 388 | 13 991 | 11 215 | 10 039 | 10 064 | 10 253 | 17 613 | 16 648 | 18 229 |
| Aktīvi kopā | 26 560 | 26 841 | 29 154 | 28 091 | 37 949 | 61 694 | 74 522 | 69 116 | 64 873 | 49 140 | 42 051 | 34 306 | 35 907 | 32 989 | 39 777 | 38 540 | 41 598 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4803 | 6154 | 10 380 | 8375 | 14 411 | 22 748 | 11 898 | 12 723 | 30 887 | 26 643 | 24 655 | 24 257 | 25 366 | 27 486 | 33 009 | 34 468 | 36 614 |
| Ilgtermiņa saistības | 4167 | 1667 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 | 20 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8970 | 7821 | 10 380 | 8375 | 14 411 | 22 748 | 31 898 | 32 723 | 30 887 | 26 643 | 24 655 | 24 257 | 25 366 | 27 486 | 33 009 | 34 468 | 36 614 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1363 | 1430 | -246 | 942 | 3822 | 5511 | 3678 | -6232 | -2407 | -11 489 | -5101 | -7346 | 492 | -5038 | 1264 | -2696 | 913 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 590 | 19 020 | 18 774 | 19 716 | 23 538 | 38 946 | 42 624 | 36 393 | 33 986 | 22 497 | 17 396 | 10 049 | 10 541 | 5503 | 6768 | 4072 | 4984 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 871 | 12 670 | 13 633 | 19 411 | 10 318 | 32 049 | 17 721 | 12 606 | 9455 | 8948 | 5909 | 8903 | 7157 | 8539 | 9376 | 7069 | 8319 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2417 | 2002 | -112 | 1050 | 3905 | 5674 | 3828 | -6232 | -2407 | -11 489 | -5101 | -7346 | 492 | -5038 | 1264 | -2696 | 913 |
| EBITDA | 3256 | 2890 | 1409 | 2007 | 4685 | 7302 | 7504 | -1985 | 1511 | -8092 | -2325 | -6170 | 977 | -4666 | 1915 | -1731 | 1782 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1196 | 1505 | -246 | 1020 | 3905 | 5674 | 3828 | -6232 | -2407 | -11 489 | -5101 | -7346 | 492 | -5038 | 1264 | -2696 | 913 |
| Pārskata gada peļņa | 1363 | 1430 | -246 | 942 | 3822 | 5511 | 3678 | -6232 | -2407 | -11 489 | -5101 | -7346 | 492 | -5038 | 1264 | -2696 | 913 |
| Darbaspēka izmaksas | 3075 | 2607 | 3212 | 4110 | 3458 | 6491 | 8151 | 6010 | 5617 | 4597 | 3231 | 5291 | 2543 | 1984 | 2269 | 2671 | 2945 |
| Nolietojums | 839 | 888 | 1521 | 957 | 780 | 1628 | 3676 | 4247 | 3918 | 3397 | 2776 | 1176 | 485 | 372 | 651 | 965 | 869 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "IGL VETERINĀRAIS SERVISS"
Pārskats
SIA "IGL VETERINĀRAIS SERVISS" (reģ. nr. 54103014191) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Burtnieku pag., Burtnieki, Parka iela 5 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8319 €, par 17,7% vairāk nekā gadu iepriekš (7069 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 913 € (11,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 8319 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 41 598 € un pašu kapitāls 4984 € (12,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.