SIA "Valmieras Olimpiskais centrs"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 145 336 | 72 658 | 130 673 | 149 501 | 137 612 | 154 122 | 96 000 | 261 457 | 344 684 | 399 565 | 575 508 | 1 073 311 | 1 400 808 | 1 668 930 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 190 677 | 3 244 110 | 5 383 463 | 5 393 233 | 5 219 212 | 5 077 029 | 8 491 836 | 7 958 683 | 7 171 251 | 17 492 604 | 41 419 992 | 39 484 099 | 37 975 654 | 38 031 591 |
| Aktīvi kopā | 3 336 013 | 3 316 768 | 5 514 136 | 5 542 734 | 5 356 824 | 5 231 151 | 8 587 836 | 8 220 140 | 7 515 935 | 17 892 169 | 41 995 500 | 40 557 410 | 39 376 462 | 39 700 521 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 189 419 | 191 929 | 307 074 | 382 072 | 422 374 | 404 265 | 588 564 | 563 139 | 361 528 | 540 655 | 578 754 | 519 521 | 447 860 | 554 101 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 943 646 | 2 133 515 | 2 196 511 | 2 159 671 | 1 936 999 | 1 700 227 | 1 472 753 | 1 231 263 | 1 025 202 | 844 438 | 684 327 | 593 848 | 514 846 | 1 252 036 |
| Saistības kopā | 2 133 065 | 2 325 444 | 2 503 585 | 2 541 743 | 2 359 373 | 2 104 492 | 2 061 317 | 1 794 402 | 1 386 730 | 1 385 093 | 1 263 081 | 1 113 369 | 962 706 | 1 806 137 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -96 000 | -211 624 | 34 353 | -10 937 | 16 629 | 129 208 | -330 431 | -100 781 | -446 533 | -391 317 | -913 088 | -1 424 943 | -1 030 450 | -538 216 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 202 948 | 991 324 | 2 990 717 | 2 980 822 | 2 997 451 | 3 126 659 | 6 526 519 | 6 425 738 | 6 129 205 | 16 507 076 | 40 732 419 | 39 444 041 | 38 413 756 | 37 894 384 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 602 989 | 465 848 | 887 256 | 928 062 | 704 442 | 749 557 | 855 847 | 1 434 434 | 928 717 | 864 942 | 2 021 868 | 2 134 877 | 2 326 427 | 2 562 433 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -25 665 | -149 458 | 57 760 | 6369 | 25 258 | 135 710 | -321 512 | -95 878 | -443 429 | -389 670 | -911 278 | -1 422 441 | -1 029 790 | -538 086 |
| EBITDA | — | -9003 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -90 528 | -203 052 | 41 035 | -6118 | 16 629 | 129 208 | -326 931 | -100 566 | -446 364 | -391 234 | -912 908 | -1 424 714 | -1 030 235 | -538 093 |
| Pārskata gada peļņa | -96 000 | -211 624 | 34 353 | -10 937 | 16 629 | 129 208 | -330 431 | -100 781 | -446 533 | -391 317 | -913 088 | -1 424 943 | -1 030 450 | -538 216 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 188 509 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 140 455 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 35 | 30 | 52 | 56 | 60 | 77 | 92 | 92 | 96 | 104 | 121 | 124 | 122 | 120 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Valmieras Olimpiskais centrs"
Pārskats
SIA "Valmieras Olimpiskais centrs" (reģ. nr. 54103025871) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Čempionu iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 562 433 €, par 10,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 326 427 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 538 216 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 120 (gadu iepriekš 122). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 21 354 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 39 700 521 € un pašu kapitāls 37 894 384 € (95,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (93,5%): Valmieras novada pašvaldība.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.