"PŪCE PLUS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 | 45 | 56 | 50 | 71 | 3330 | 2262 | 1887 | 3226 | 6828 | 5455 | 3220 | 623 | 2550 | 4224 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 538 | 15 160 | 13 460 | 10 837 | 13 091 | 31 355 | 43 684 | 37 849 | 32 013 | 26 469 |
| Aktīvi kopā | 45 | 45 | 56 | 50 | 71 | 16 868 | 17 422 | 15 347 | 14 063 | 19 919 | 36 810 | 46 904 | 38 472 | 34 563 | 30 693 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 | 17 | 17 | 17 | 24 | 2090 | 3173 | 2038 | 5880 | 4780 | 1599 | 2681 | 98 | 572 | 828 |
| Ilgtermiņa saistības | 404 | 404 | 2133 | 2136 | 3039 | 43 535 | 50 683 | 56 983 | 68 383 | 78 283 | 101 280 | 127 680 | 138 999 | 146 499 | 149 999 |
| Saistības kopā | 421 | 421 | 2150 | 2153 | 3063 | 45 625 | 53 856 | 59 021 | 74 263 | 83 063 | 102 879 | 130 361 | 139 097 | 147 071 | 150 827 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -19 | 0 | -1718 | -9 | 0 | -24 814 | -7677 | -7240 | -16 526 | -2944 | -2925 | -17 388 | -17 168 | -11 877 | -7626 |
| Pašu kapitāls kopā | -376 | -376 | -2094 | -2103 | -2992 | -28 757 | -36 434 | -43 674 | -60 200 | -63 144 | -66 069 | -83 457 | -100 625 | -112 508 | -120 134 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 1310 | 0 | 0 | 7858 | 16 415 | 16 435 | 20 364 | 24 572 | 25 714 | 16 816 | 14 212 | 13 330 | 17 518 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -19 | 0 | -1718 | -9 | 0 | -24 814 | -7677 | -7240 | -16 526 | -2944 | -2915 | -17 387 | -17 157 | -11 877 | -7626 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 | 0 | -1718 | -9 | 0 | -24 814 | -7677 | -7240 | -16 526 | -2944 | -2915 | -17 387 | -17 157 | -11 877 | -7626 |
| Pārskata gada peļņa | -19 | 0 | -1718 | -9 | 0 | -24 814 | -7677 | -7240 | -16 526 | -2944 | -2925 | -17 388 | -17 168 | -11 877 | -7626 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "PŪCE PLUS" SIA
Pārskats
"PŪCE PLUS" SIA (reģ. nr. 54103032661) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Liepupes pag., "Klintskalni 1".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 17 518 €, par 31,4% vairāk nekā gadu iepriekš (13 330 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7626 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 518 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-120 134 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.