SIA "ROK un BŪVĒ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8833 | 35 368 | 42 787 | 144 182 | 199 437 | 142 403 | 184 418 | 364 740 | 382 077 | 335 114 | 600 845 | 572 423 | 448 190 | 285 684 | 139 832 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 48 938 | 60 942 | 111 639 | 177 221 | 187 169 | 178 428 | 288 432 | 514 870 | 977 923 | 971 157 | 916 961 | 1 053 547 | 1 031 769 | 1 502 566 | 1 432 358 |
| Aktīvi kopā | 57 771 | 96 310 | 154 426 | 321 403 | 386 606 | 320 831 | 472 850 | 879 610 | 1 360 000 | 1 306 271 | 1 517 806 | 1 625 970 | 1 479 959 | 1 788 250 | 1 572 190 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 58 649 | 85 822 | 100 798 | 228 614 | 244 945 | 216 507 | 287 949 | 273 849 | 275 912 | 249 446 | 275 244 | 352 969 | 209 227 | 222 817 | 268 344 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 274 | 85 004 | 195 100 | 226 848 | 75 912 | 56 114 | 6909 | 296 658 | 247 302 |
| Saistības kopā | 58 649 | 85 822 | 100 798 | 228 614 | 244 945 | 216 507 | 330 223 | 358 853 | 471 012 | 476 294 | 351 156 | 409 083 | 216 136 | 519 475 | 515 646 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 120 | 11 366 | 43 140 | 16 486 | 53 895 | -37 338 | 59 629 | 378 130 | 503 601 | -59 011 | 336 673 | 50 237 | 46 936 | 4952 | -212 231 |
| Pašu kapitāls kopā | -878 | 10 488 | 53 628 | 92 789 | 141 661 | 104 324 | 142 627 | 520 757 | 888 988 | 829 977 | 1 166 650 | 1 216 887 | 1 263 823 | 1 268 775 | 1 056 544 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 64 117 | 131 806 | 263 610 | 526 325 | 669 221 | 658 622 | 954 612 | 1 456 666 | 2 090 064 | 1 528 067 | 2 142 988 | 1 986 019 | 1 897 759 | 1 889 881 | 1 274 923 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 281 | 12 440 | 44 468 | 18 225 | 56 639 | -36 934 | 62 352 | 381 895 | 507 320 | -55 290 | 339 297 | 52 004 | 48 793 | 26 907 | -190 930 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 120 | 11 366 | 43 140 | 16 486 | 55 246 | -37 338 | 60 903 | 378 449 | 503 601 | -59 011 | 336 673 | 50 237 | 46 936 | 4952 | -212 231 |
| Pārskata gada peļņa | 11 120 | 11 366 | 43 140 | 16 486 | 53 895 | -37 338 | 59 629 | 378 130 | 503 601 | -59 011 | 336 673 | 50 237 | 46 936 | 4952 | -212 231 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 10 | 14 | 18 | 22 | 22 | 22 | 27 | 32 | 33 | 34 | 36 | 33 | 32 | 28 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 5023 | 0 | 21 326 | 0 | 135 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "ROK un BŪVĒ"
Pārskats
SIA "ROK un BŪVĒ" (reģ. nr. 54103046731) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Valmieras iela 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 274 923 €, par 32,5% mazāk nekā gadu iepriekš (1 889 881 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 23,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 212 231 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 28 (gadu iepriekš 32). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 533 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 572 190 € un pašu kapitāls 1 056 544 € (67,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.