SIA Dinas Tanbergas dzirdes klīnikaAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 150 | 17 055 | 27 363 | 35 435 | 48 632 | 26 077 | 40 943 | 39 528 | 75 981 | 105 999 | 175 789 | 210 535 | 246 548 | 116 044 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 7562 | 8740 | 52 740 | 42 892 | 40 565 | 97 612 | 93 775 | 132 116 | 115 554 | 107 942 | 88 265 | 135 629 | 116 964 | 303 880 |
| Aktīvi kopā | 22 712 | 25 795 | 80 103 | 78 327 | 89 197 | 123 689 | 134 718 | 171 644 | 191 535 | 213 941 | 264 054 | 346 164 | 363 512 | 419 924 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5356 | 4888 | 21 347 | 39 031 | 38 301 | 70 430 | 67 510 | 82 152 | 71 399 | 56 770 | 36 262 | 44 086 | 44 789 | 79 316 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 19 598 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 908 | 12 891 | 10 606 | 6835 |
| Saistības kopā | 5356 | 4888 | 40 945 | 39 031 | 38 301 | 70 430 | 67 510 | 82 152 | 71 399 | 56 770 | 47 170 | 56 977 | 55 395 | 86 151 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8161 | 3398 | 8952 | -700 | 12 548 | 1901 | 11 315 | 21 396 | 26 216 | 36 057 | 69 762 | 72 303 | 18 930 | 25 656 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 303 | 20 701 | 38 389 | 37 689 | 50 237 | 52 138 | 63 453 | 84 849 | 111 065 | 147 122 | 216 884 | 289 187 | 308 117 | 333 773 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 36 790 | 50 402 | 92 223 | 99 853 | 138 311 | 153 725 | 159 915 | 222 725 | 224 266 | 269 129 | 435 656 | 531 243 | 526 045 | 649 733 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8631 | 3956 | 8952 | -248 | 14 998 | 3588 | 12 716 | 22 779 | 27 823 | 37 349 | 70 218 | 72 683 | 18 009 | 25 194 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8631 | 3956 | 8952 | -700 | 14 692 | 2192 | 11 315 | 21 396 | 26 216 | 36 057 | 69 762 | 72 303 | 18 930 | 25 656 |
| Pārskata gada peļņa | 8161 | 3398 | 8952 | -700 | 12 548 | 1901 | 11 315 | 21 396 | 26 216 | 36 057 | 69 762 | 72 303 | 18 930 | 25 656 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Dinas Tanbergas dzirdes klīnika
Pārskats
SIA Dinas Tanbergas dzirdes klīnika (reģ. nr. 54103049511) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmiera, Jāņa Daliņa iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 649 733 €, par 23,5% vairāk nekā gadu iepriekš (526 045 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 25 656 € (3,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 193 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 419 924 € un pašu kapitāls 333 773 € (79,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.