SIA "Eglaiņi un CO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1775 | 19 540 | 35 763 | 89 889 | 121 531 | 120 464 | 104 896 | 139 000 | 180 215 | 194 408 | 156 280 | 162 719 | 222 867 | 132 795 | 101 022 | 78 761 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 187 | 63 877 | 60 007 | 126 680 | 178 714 | 244 470 | 221 458 | 245 605 | 209 986 | 176 172 | 188 245 | 195 874 | 170 386 | 201 137 | 175 798 | 153 747 |
| Aktīvi kopā | 15 962 | 83 417 | 95 770 | 216 569 | 300 245 | 364 934 | 326 354 | 384 605 | 390 201 | 370 580 | 344 525 | 358 593 | 393 253 | 333 932 | 276 820 | 232 508 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2790 | 11 874 | 10 865 | 20 743 | 31 435 | 50 850 | 16 441 | 13 048 | 13 438 | 16 581 | 9077 | 7070 | 8003 | 4673 | 5420 | 14 701 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 20 288 | 10 144 | 32 968 | 30 680 | 40 684 | 38 684 | 73 535 | 41 770 | 124 497 | 91 903 | 64 772 | 26 499 | 9118 | 3737 | 0 |
| Saistības kopā | 2790 | 32 162 | 21 009 | 53 711 | 62 115 | 91 534 | 55 125 | 86 583 | 55 208 | 141 078 | 100 980 | 71 842 | 34 502 | 13 791 | 9157 | 14 701 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 172 | 38 083 | 22 698 | 7829 | 6008 | 34 465 | -2172 | 26 792 | 36 971 | -3111 | 16 586 | 43 205 | 84 000 | -38 610 | -52 478 | -49 856 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 172 | 51 255 | 73 953 | 161 914 | 236 392 | 270 857 | 268 686 | 295 479 | 332 450 | 226 959 | 243 545 | 286 751 | 358 751 | 320 141 | 267 663 | 217 807 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 16 484 | 35 023 | 65 739 | 110 737 | 133 114 | 96 947 | 143 776 | 137 306 | 151 805 | 148 775 | 180 022 | 240 657 | 152 697 | 128 737 | 102 769 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 166 | 39 256 | 22 862 | 9750 | 8444 | 35 098 | -911 | 27 975 | 38 089 | -2126 | 17 095 | 43 558 | 84 248 | -37 828 | -51 321 | -48 396 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 172 | 38 582 | 23 185 | 8558 | 7267 | 35 768 | -2172 | 26 854 | 36 971 | -3111 | 16 586 | 43 205 | 84 000 | -38 610 | -52 478 | -49 856 |
| Pārskata gada peļņa | 11 172 | 38 083 | 22 698 | 7829 | 6008 | 34 465 | -2172 | 26 792 | 36 971 | -3111 | 16 586 | 43 205 | 84 000 | -38 610 | -52 478 | -49 856 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 102 380 | 0 | 0 | 12 000 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Eglaiņi un CO"
Pārskats
SIA "Eglaiņi un CO" (reģ. nr. 54103055791) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Trikātas pag., Trikāta, "Pūpoli".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 102 769 €, par 20,2% mazāk nekā gadu iepriekš (128 737 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 49 856 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 25 692 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 232 508 € un pašu kapitāls 217 807 € (93,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.