Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sanmezgls"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 10 000 € (30% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 014 | 8547 | 22 368 | 21 428 | 20 559 | 28 570 | 29 351 | 22 370 | 20 864 | 28 442 | 23 624 | 51 782 | 37 024 | 44 285 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 423 | 270 | 164 | 1350 | 1000 | 650 | 1269 | 1255 | 6760 | 45 126 | 71 096 | 57 335 | 43 355 | 33 419 |
| Aktīvi kopā | 10 437 | 8817 | 22 532 | 22 778 | 21 559 | 29 220 | 30 620 | 23 625 | 27 624 | 73 568 | 94 720 | 109 117 | 80 379 | 77 704 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9266 | 6533 | 18 112 | 33 604 | 31 581 | 38 493 | 44 788 | 53 143 | 40 337 | 31 557 | 43 902 | 57 839 | 47 491 | 48 570 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9266 | 6533 | 18 112 | 33 604 | 31 581 | 38 493 | 44 788 | 53 143 | 40 337 | 31 557 | 43 902 | 57 839 | 47 491 | 48 570 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1170 | 1113 | 1171 | -15 246 | 804 | 519 | -4896 | -15 401 | 16 805 | 54 724 | 8807 | 460 | -18 390 | 6246 |
| Pašu kapitāls kopā | 1171 | 2284 | 4420 | -10 826 | -10 022 | -9273 | -14 168 | -29 518 | -12 713 | 42 011 | 50 818 | 51 278 | 32 888 | 29 134 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 641 | 24 968 | 80 153 | 78 934 | 27 349 | 145 388 | 120 963 | 75 400 | 146 982 | 219 208 | 242 883 | 252 190 | 236 700 | 304 492 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1329 | 1339 | 1466 | -15 246 | 1034 | 715 | -4896 | -15 401 | 16 805 | 54 724 | 8807 | 1072 | -18 390 | 6246 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1329 | 1339 | 1466 | -15 246 | 1034 | 715 | -4896 | -15 401 | 16 805 | 54 724 | 8807 | 1072 | -18 390 | 6246 |
| Pārskata gada peļņa | 1170 | 1113 | 1171 | -15 246 | 804 | 519 | -4896 | -15 401 | 16 805 | 54 724 | 8807 | 460 | -18 390 | 6246 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 10 | 9 | 9 | 9 | 5 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sanmezgls"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sanmezgls" (reģ. nr. 54103070451) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Limbaži, Rūpniecības iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 304 492 €, par 28,6% vairāk nekā gadu iepriekš (236 700 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 6246 € (2,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 898 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 77 704 € un pašu kapitāls 29 134 € (37,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.