SIA Creo EventAktīvs

54103116691Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2018

Finanšu rādītāji

70 588 €+12,2%
Apgrozījums 2024
+14,2%
Vidējais pieaugums gadā 2018–2024
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.2018201920202021202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2018201920202021202220232024
Pārskatu kopsavilkums2018–2024
2018201920202021202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā416039 16925 259636013 03927 37648 328
Pamatlīdzekļi kopā7000560016 68914 167807000
Aktīvi kopā11 16044 76941 94820 52721 10927 37648 328
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības13641173142422446308648419 357
Ilgtermiņa saistības3764000000
Saistības kopā51281173142422446308648419 357
Pamatkapitāls———————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————
Pārskata gada peļņa343237 564-3072-22 241-348260918078
Pašu kapitāls kopā603243 59640 52418 28314 80120 89228 971
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums31 75554 13463 16613 20431 90862 92270 588
Saimnieciskās darbības peļņa819538 019-2940-22 194-264861158130
EBITDA819539 419-1538-19 672-63115 2258130
Peļņa pirms nodokļiem819537 564-3072-22 241-348260918078
Pārskata gada peļņa343237 564-3072-22 241-348260918078
Darbaspēka izmaksas19 4834736377619325040719916 527
Nolietojums0140014022522201791100
Citi rādītāji
Darbinieki3211121
Aprēķinātā dividende—000000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA Creo EventMūrmane Anita
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA Creo Event

Pārskats

SIA Creo Event (reģ. nr. 54103116691) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Artilērijas iela 29.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 70 588 €, par 12,2% vairāk nekā gadu iepriekš (62 922 €). No 2018. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2024). 2024. gada peļņa bija 8078 € (11,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 70 588 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 48 328 € un pašu kapitāls 28 971 € (59,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.