SIA Zemenītes sniegā LVAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3649 | 4226 | 5218 | 3322 | 367 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3057 | 5192 | 4292 | 4280 | 3490 |
| Aktīvi kopā | 6706 | 9418 | 9510 | 7602 | 3857 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 4220 | 5720 | 13 156 | 17 525 | 20 691 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4220 | 5720 | 13 156 | 17 525 | 20 691 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2485 | 1212 | -7344 | -6278 | -6911 |
| Pašu kapitāls kopā | 2486 | 3698 | -3646 | -9923 | -16 834 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 33 899 | 62 327 | 53 325 | 46 081 | 3952 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2485 | 1212 | -7344 | -6278 | -6911 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2485 | 1212 | -7344 | -6278 | -6911 |
| Pārskata gada peļņa | 2485 | 1212 | -7344 | -6278 | -6911 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Zemenītes sniegā LV
Pārskats
SIA Zemenītes sniegā LV (reģ. nr. 54103128811) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Dzērbenes pag., Dzērbene, Skolas iela 7.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3952 €, par 91,4% mazāk nekā gadu iepriekš (46 081 €). No 2020. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 41,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6911 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 5 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3952 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-16 834 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.