SIA "VALMIERAS CEĻI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 072 | 99 289 | 163 578 | 182 193 | 179 394 | 195 457 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 347 628 | 286 596 | 208 398 | 130 200 |
| Aktīvi kopā | 66 072 | 99 289 | 511 206 | 468 789 | 387 792 | 325 657 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 51 851 | 19 605 | 239 538 | 129 320 | 174 131 | 73 805 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 43 449 | 202 781 | 260 458 | 89 551 | 32 249 |
| Saistības kopā | 51 851 | 63 054 | 442 319 | 389 778 | 263 682 | 106 054 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 421 | 22 014 | 32 652 | 10 124 | 45 099 | 95 493 |
| Pašu kapitāls kopā | 14 221 | 36 235 | 68 887 | 79 011 | 124 110 | 219 603 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 64 280 | 309 207 | 586 526 | 754 809 | 1 090 222 | 777 341 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 417 | 23 138 | 44 052 | 33 043 | 60 913 | 102 965 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 421 | 22 014 | 32 652 | 10 124 | 45 099 | 95 493 |
| Pārskata gada peļņa | 11 421 | 22 014 | 32 652 | 10 124 | 45 099 | 95 493 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "VALMIERAS GRANTS" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUSTRUMU 8" — 3 kopīgas personas
- "LIELKĀJIS RACING" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CIEDRA PRO" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KAMINVEST" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "VALMIERAS CEĻI"
Pārskats
SIA "VALMIERAS CEĻI" (reģ. nr. 54103149141) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Valmiermuižas iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 777 341 €, par 28,7% mazāk nekā gadu iepriekš (1 090 222 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 64,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 95 493 € (12,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (6). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 155 468 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 325 657 € un pašu kapitāls 219 603 € (67,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KAMINVEST".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.