SIA "RAINIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 456 795 | 360 799 | 690 198 | 739 952 | 671 370 | 741 017 | 1 071 514 | 1 347 486 | 2 161 656 | 2 203 630 | 2 375 218 | 2 641 319 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3 763 789 | 3 617 522 | 3 204 769 | 3 233 770 | 3 158 373 | 3 112 059 | 3 041 578 | 3 144 602 | 3 144 748 | 3 147 873 | 4 995 795 | 4 850 571 |
| Aktīvi kopā | 4 220 584 | 3 978 321 | 3 894 967 | 3 973 722 | 3 829 743 | 3 853 076 | 4 113 092 | 4 492 088 | 5 306 404 | 5 351 503 | 7 371 013 | 7 491 890 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 364 647 | 415 404 | 389 144 | 464 514 | 518 022 | 648 450 | 682 761 | 826 325 | 1 312 915 | 1 599 721 | 2 392 803 | 2 227 250 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 563 686 | 2 373 351 | 2 309 297 | 2 125 639 | 1 939 215 | 1 670 866 | 1 489 376 | 1 532 570 | 1 459 562 | 1 387 981 | 2 808 832 | 3 136 351 |
| Saistības kopā | 2 928 333 | 2 788 755 | 2 698 441 | 2 590 153 | 2 457 237 | 2 319 316 | 2 172 137 | 2 358 895 | 2 772 477 | 2 987 702 | 5 201 635 | 5 363 601 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 199 325 | -105 250 | 23 493 | 187 043 | -11 063 | 161 254 | 407 195 | 192 238 | 400 734 | -170 126 | -194 423 | -41 089 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 278 283 | 1 173 033 | 1 196 526 | 1 383 569 | 1 372 506 | 1 533 760 | 1 940 955 | 2 133 193 | 2 533 927 | 2 363 801 | 2 169 378 | 2 128 289 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 976 779 | 844 591 | 811 282 | 1 259 867 | 1 200 618 | 1 202 539 | 1 426 539 | 1 945 663 | 2 886 016 | 2 048 281 | 2 338 977 | 3 243 811 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 245 261 | -43 351 | 46 990 | 156 433 | 19 409 | 190 383 | 434 230 | 219 569 | 431 877 | -103 782 | -110 694 | 83 353 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 202 591 | -86 372 | 15 275 | 125 980 | -11 045 | 161 315 | 407 218 | 192 326 | 400 734 | -169 975 | -194 423 | -41 089 |
| Pārskata gada peļņa | 199 325 | -105 250 | 23 493 | 187 043 | -11 063 | 161 254 | 407 195 | 192 238 | 400 734 | -170 126 | -194 423 | -41 089 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 41 | 35 | 32 | 34 | 36 | 31 | 32 | 43 | 43 | 39 | 39 | 41 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "LABĀKAI RĪTDIENAI"
- "Mednieku klubs "Sinole""
- Lejasciems rally team
- SIA "ROŽKOKS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4 RACE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CHILDCARE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAUKSAIMNIEKS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lūkins & Lūkins"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REMĪNES CEPĻI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Smilšu 9"
Kopsavilkums: SIA "RAINIS"
Pārskats
SIA "RAINIS" (reģ. nr. 54603000371) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Lejasciema pag., "Upeskalna komplekss".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 243 811 €, par 38,7% vairāk nekā gadu iepriekš (2 338 977 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 41 089 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 41 (gadu iepriekš 39). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 117 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 491 890 € un pašu kapitāls 2 128 289 € (28,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 9. Lielākā līdzdalība (29,2%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.