Barkavas pagasta A.Ģērmaņa zemnieku saimniecība "CEĻMALAS"Aktīvs

55401015951Zemnieku saimniecībaDibināts 1998

Finanšu rādītāji

393 371 €-48,5%
Apgrozījums 2025
+12,3%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
2022 ~1817 €
2021 ~7267 €
20200 €
2019 ~59 422 €
2018 ~39 800 €
20170 €
2016 ~19 900 €
2015 ~23 422 €
20140 €
2013 ~53 491 €
2012 ~52 335 €
2011 ~33 113 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā44 13137 550100 93181 00050 532101 410128 653151 805218 092262 017265 338358 742373 114293 737297 94728 892
Pamatlīdzekļi kopā169 098155 583199 606355 757406 251389 330344 031422 671621 639660 8081 142 727942 6281 047 085824 729319 838128 808
Aktīvi kopā213 229193 133300 537436 757456 783490 740472 684574 476839 731922 8251 408 0651 301 3701 420 1991 118 466617 785157 700
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības81 56015 55636 409103 65277 656129 157177 780219 317265 597498 523467 947523 183492 628577 778790 742741 788
Ilgtermiņa saistības522542 191108 509240 291283 487227 507215 201228 663485 793381 812858 821698 364840 992909 775654 291454 769
Saistības kopā86 78557 747144 918343 943361 143356 664392 981447 980751 390880 3351 326 7681 221 5471 333 6201 487 5531 445 0331 196 557
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa22 12342 05572 568-9314-19 33061 858-34 47346 793164513 57138 80757938573-455 666-458 161-211 609
Pašu kapitāls kopā126 444135 386155 61992 81495 640134 07679 703126 49688 34142 49081 29779 82386 579-369 087-827 248-1 038 857
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums68 789112 485188 084105 444155 479298 428154 431286 711300 041543 848669 966681 6281 144 855748 882764 200393 371
Saimnieciskās darbības peļņa24 11944 94775 588-4816-453273 496-23 44958 23122 12849 63074 64758 21858 320-345 294-320 716-138 737
EBITDA40 47871 648101 88929 62879 425139 39640 494114 206109 984169 413214 154167 205160 177-235 195-247 722-78 507
Peļņa pirms nodokļiem22 79042 30773 306-9285-19 18262 006-34 47346 793164513 57138 80757938573-455 666-458 161-211 609
Pārskata gada peļņa22 12342 05572 568-9314-19 33061 858-34 47346 793164513 57138 80757938573-455 666-458 161-211 609
Darbaspēka izmaksas596462466040843416 49614 76416 00614 40631 24348 06786 769112 226153 650189 634198 27892 627
Nolietojums16 35926 70126 30134 44483 95765 90063 94355 97587 856119 783139 507108 987101 857110 09972 99460 230
Citi rādītāji
Darbinieki333454445688910106
Aprēķinātā dividende033 11352 33553 491023 42219 900039 80059 422072671817000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

Barkavas pagasta A.Ģē…1Ģērmans Andris
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Barkavas pagasta A.Ģērmaņa zemnieku saimniecība "CEĻMALAS"

Pārskats

Barkavas pagasta A.Ģērmaņa zemnieku saimniecība "CEĻMALAS" (reģ. nr. 55401015951) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Madonas nov., Barkavas pag., "Mālnieki".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 393 371 €, par 48,5% mazāk nekā gadu iepriekš (764 200 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 211 609 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 65 562 €.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 038 857 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.