Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sant-Li"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 43 939 | 68 517 | 74 258 | 67 116 | 77 958 | 69 937 | 71 648 | 118 991 | 153 966 | 125 111 | 235 309 | 313 737 | 283 771 | 318 540 | 343 022 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 65 333 | 56 734 | 62 406 | 99 097 | 94 590 | 82 134 | 73 255 | 76 476 | 67 355 | 110 780 | 106 322 | 207 694 | 313 359 | 320 497 | 352 242 |
| Aktīvi kopā | 109 272 | 125 251 | 136 664 | 166 213 | 172 548 | 152 071 | 144 903 | 195 467 | 221 321 | 235 891 | 341 631 | 521 431 | 597 130 | 639 037 | 695 264 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 33 492 | 24 777 | 21 362 | 52 215 | 57 874 | 65 275 | 45 281 | 44 924 | 53 569 | 36 514 | 45 839 | 75 719 | 83 022 | 118 684 | 126 739 |
| Ilgtermiņa saistības | 40 382 | 35 545 | 39 831 | 44 764 | 34 521 | 22 207 | 9605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 73 874 | 60 322 | 61 193 | 96 979 | 92 395 | 87 482 | 54 886 | 44 924 | 53 569 | 36 514 | 45 839 | 75 719 | 83 022 | 118 684 | 126 739 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -899 | 29 531 | 10 542 | -38 150 | 10 965 | -15 565 | 25 428 | 60 526 | 17 209 | 31 624 | 96 415 | 121 283 | 68 396 | 6245 | 48 172 |
| Pašu kapitāls kopā | 35 398 | 64 929 | 75 471 | 69 234 | 80 153 | 64 589 | 90 017 | 150 543 | 167 752 | 199 377 | 295 792 | 445 712 | 514 108 | 520 353 | 568 525 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 399 190 | 411 529 | 418 287 | 624 140 | 655 150 | 662 444 | 740 226 | 819 674 | 868 316 | 901 451 | 1 097 668 | 1 215 508 | 1 248 721 | 1 452 001 | 1 620 223 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7060 | 31 349 | 10 090 | -34 748 | 16 396 | -13 151 | 27 706 | 60 987 | 16 571 | 31 345 | 96 491 | 121 283 | 68 396 | 6245 | 48 172 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 410 | 29 735 | 10 791 | -37 882 | 11 266 | -15 565 | 26 493 | 60 526 | 17 209 | 31 624 | 96 415 | 121 283 | 68 396 | 6245 | 48 172 |
| Pārskata gada peļņa | -899 | 29 531 | 10 542 | -38 150 | 10 965 | -15 565 | 25 428 | 60 526 | 17 209 | 31 624 | 96 415 | 121 283 | 68 396 | 6245 | 48 172 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 35 | 33 | 34 | 40 | 41 | 42 | 42 | 43 | 24 | 24 | 37 | 36 | 36 | 38 | 40 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sant-Li"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sant-Li" (reģ. nr. 55402007241) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Jēkabpils nov., Jēkabpils, Lāčplēša iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 620 223 €, par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1 452 001 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 48 172 € (3,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 40 (gadu iepriekš 38). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 506 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 695 264 € un pašu kapitāls 568 525 € (81,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.