Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIRO DEX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1127 | 2146 | 4844 | 5218 | 3699 | 3929 | 2450 | 3271 | 2206 | 12 597 | 6252 | 22 212 | 20 191 | 25 201 | 22 223 | 11 483 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 819 | 1696 | 1599 | 19 215 | 20 954 | 33 688 | 21 261 | 15 288 | 9772 | 3820 | 5166 | 15 717 | 116 012 | 106 402 | 117 069 | 160 795 |
| Aktīvi kopā | 1946 | 3842 | 6443 | 24 433 | 24 653 | 37 617 | 23 711 | 18 559 | 11 978 | 16 417 | 11 418 | 37 929 | 136 203 | 131 603 | 139 292 | 172 278 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 36 | 3060 | 2305 | 16 278 | 22 999 | 30 171 | 30 346 | 28 799 | 28 176 | 12 054 | 25 012 | 37 807 | 126 705 | 105 213 | 22 066 | 24 397 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71 776 | 52 048 |
| Saistības kopā | 36 | 3060 | 2305 | 16 278 | 22 999 | 30 171 | 30 346 | 28 799 | 28 176 | 12 054 | 25 012 | 37 807 | 126 705 | 105 213 | 93 842 | 76 445 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -90 | -1128 | 3356 | 4017 | -9949 | 5792 | -14 080 | -3605 | -5958 | 20 561 | -17 957 | 13 716 | 9376 | 16 892 | 19 060 | 50 383 |
| Pašu kapitāls kopā | 1910 | 782 | 4138 | 8155 | 1654 | 7446 | -6635 | -10 240 | -16 198 | 4363 | -13 594 | 122 | 9498 | 26 390 | 45 450 | 95 833 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4174 | 7091 | 22 427 | 33 351 | 37 920 | 44 634 | 23 847 | 26 933 | 23 329 | 79 756 | 28 449 | 112 222 | 108 679 | 147 283 | 144 129 | 153 711 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -77 | -1124 | 3769 | 4019 | -9926 | 5812 | -14 070 | -3592 | -5956 | 20 572 | -17 902 | 13 752 | 10 610 | 18 606 | 20 374 | 51 282 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -90 | -1128 | 3767 | 4017 | -9949 | 5792 | -14 080 | -3605 | -5958 | 20 561 | -17 957 | 13 716 | 9376 | 16 892 | 19 060 | 50 383 |
| Pārskata gada peļņa | -90 | -1128 | 3356 | 4017 | -9949 | 5792 | -14 080 | -3605 | -5958 | 20 561 | -17 957 | 13 716 | 9376 | 16 892 | 19 060 | 50 383 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIRO DEX"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIRO DEX" (reģ. nr. 55403025441) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Skrīveru pag., Skrīveri, Piekrastes iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 153 711 €, par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš (144 129 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 27,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 50 383 € (32,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 51 237 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 172 278 € un pašu kapitāls 95 833 € (55,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.