Dobeles rajona Augstkalnes pagasta zemnieku saimniecība "LĪVI Z"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 50 188 | 46 428 | 49 651 | 60 080 | 81 790 | 96 110 | 125 325 | 124 161 | 138 811 | 98 906 | 144 651 | 258 013 | 297 702 | 380 463 | 432 762 | 458 518 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 40 155 | 55 525 | 52 508 | 124 649 | 337 979 | 334 534 | 298 930 | 264 682 | 248 764 | 211 377 | 175 846 | 171 751 | 132 840 | 182 088 | 142 486 | 136 215 |
| Aktīvi kopā | 90 343 | 101 953 | 102 159 | 184 729 | 419 769 | 430 644 | 424 255 | 388 843 | 387 575 | 310 283 | 320 497 | 429 764 | 430 542 | 562 551 | 575 248 | 594 733 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 11 719 | 11 936 | 74 559 | 1052 | 10 003 | 6135 | 173 | 102 | 402 | 2953 | 1563 | 2110 | 15 015 | 900 | 2170 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 202 133 | 136 991 | 102 995 | 61 633 | 26 351 | 1439 | 0 | 85 100 | 56 500 | 39 300 | 7300 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 11 719 | 11 936 | 74 559 | 203 185 | 146 994 | 109 130 | 61 806 | 26 453 | 1841 | 2953 | 86 663 | 58 610 | 54 315 | 8200 | 2170 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 35 962 | 23 969 | 19 790 | 30 672 | 72 825 | 69 066 | 45 475 | 32 412 | 40 043 | 562 | 26 285 | 25 556 | 28 831 | 129 204 | 61 370 | 25 514 |
| Pašu kapitāls kopā | 90 343 | 90 234 | 90 223 | 110 170 | 216 584 | 283 650 | 315 125 | 327 037 | 361 122 | 308 442 | 317 544 | 343 101 | 371 932 | 508 236 | 567 048 | 592 563 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 53 061 | 48 075 | 99 230 | 84 686 | 121 393 | 120 709 | 135 693 | 135 653 | 135 057 | 135 686 | 140 469 | 164 909 | 202 019 | 311 596 | 288 401 | 88 750 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 36 921 | 25 220 | 21 351 | 32 691 | 78 397 | 74 241 | 46 327 | 32 762 | 40 043 | 562 | 26 285 | 25 556 | 28 831 | 129 204 | 61 370 | 25 514 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 933 | 25 220 | 21 343 | 32 691 | 76 396 | 72 805 | 45 475 | 32 412 | 40 043 | 562 | 26 285 | 25 556 | 28 831 | 129 204 | 61 370 | 25 514 |
| Pārskata gada peļņa | 35 962 | 23 969 | 19 790 | 30 672 | 72 825 | 69 066 | 45 475 | 32 412 | 40 043 | 562 | 26 285 | 25 556 | 28 831 | 129 204 | 61 370 | 25 514 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 24 078 | 19 801 | 10 725 | 0 | 2000 | 14 000 | 20 500 | 5958 | 53 242 | 17 183 | 0 | 0 | 0 | 2558 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Dobeles rajona Augstkalnes pagasta zemnieku saimniecība "LĪVI Z"
Pārskats
Dobeles rajona Augstkalnes pagasta zemnieku saimniecība "LĪVI Z" (reģ. nr. 58501017481) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Dobeles nov., Augstkalnes pag., Augstkalne, "Silmači".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 88 750 €, par 69,2% mazāk nekā gadu iepriekš (288 401 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 25 514 € (28,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 594 733 € un pašu kapitāls 592 563 € (99,6% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.