SIA "Maureri"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8206 | 4561 | 3814 | 6245 | 5840 | 5544 | 6263 | 5338 | 5089 | 5417 | 4289 | 4495 | 22 315 | 26 568 | 25 621 | 17 926 | 16 474 | 16 497 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 15 855 | 12 302 | 12 180 | 13 844 | 10 449 | 6910 | 5171 | 19 386 | 16 389 | 14 461 | 12 820 | 11 179 | 6638 | 5494 | 4865 | 5987 | 3065 | 1702 |
| Aktīvi kopā | 24 061 | 16 863 | 15 994 | 20 089 | 16 289 | 12 454 | 11 434 | 24 724 | 21 478 | 19 878 | 17 109 | 15 674 | 28 953 | 32 062 | 30 486 | 23 913 | 19 539 | 18 199 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6171 | 6452 | 5334 | 6541 | 8836 | 6455 | 10 649 | 10 975 | 12 648 | 8248 | 8276 | 8129 | 19 488 | 30 698 | 23 415 | 15 529 | 17 136 | 17 320 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 277 | 10 704 | 10 116 | 13 132 | 11 316 | 9814 | 18 697 | 24 147 | 26 555 | 33 337 | 33 059 | 34 469 | 37 112 | 28 969 | 28 969 | 30 169 | 28 969 | 28 969 |
| Saistības kopā | 20 448 | 17 156 | 15 450 | 19 673 | 20 152 | 16 269 | 29 346 | 35 122 | 39 203 | 41 585 | 41 335 | 42 598 | 56 600 | 59 667 | 52 384 | 45 698 | 46 105 | 46 289 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 176 | -2293 | 837 | -128 | -4279 | 48 | -12 484 | 7514 | -7326 | -3982 | -2519 | -2698 | -723 | 42 | 5707 | 113 | -4781 | -1524 |
| Pašu kapitāls kopā | 2486 | -293 | 544 | 416 | -3863 | -3815 | -17 912 | -10 398 | -17 725 | -21 707 | -24 226 | -26 924 | -27 647 | -27 605 | -21 898 | -21 785 | -26 566 | -28 090 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 49 463 | 24 472 | 35 764 | 49 268 | 41 120 | 30 182 | 23 894 | 31 646 | 2794 | 3263 | 2913 | 3468 | 23 884 | 110 085 | 174 250 | 93 606 | 92 014 | 79 338 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1560 | -2077 | 1148 | -3 | -1204 | -4248 | -12 354 | 7589 | -7304 | -3972 | -2501 | -2676 | -761 | 97 | 5708 | 113 | -4781 | -1524 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 615 | -2293 | 837 | -97 | -4243 | 91 | -12 423 | 7514 | -7326 | -3982 | -2519 | -2698 | -723 | 42 | 5707 | 113 | -4781 | -1524 |
| Pārskata gada peļņa | 176 | -2293 | 837 | -128 | -4279 | 48 | -12 484 | 7514 | -7326 | -3982 | -2519 | -2698 | -723 | 42 | 5707 | 113 | -4781 | -1524 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Maureri"
Pārskats
SIA "Maureri" (reģ. nr. 58503012991) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Saldus, Ziemeļu iela 13A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 79 338 €, par 13,8% mazāk nekā gadu iepriekš (92 014 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1524 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 79 338 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-28 090 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.