SIA "VParx"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1364 | 1334 | 1376 | 3424 | 3051 | 2050 | 1571 | 2347 | 1244 | 86 | 156 | 29 | 271 | 27 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2658 | 2643 | 2627 | 2851 | 2737 | 3894 | 3894 | 3894 | 3894 | 2331 | 2331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 4022 | 3977 | 4003 | 6275 | 5788 | 5944 | 5465 | 6241 | 5138 | 2417 | 2487 | 29 | 271 | 27 | 0 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 45 | 45 | 45 | 3902 | 4671 | 6182 | 6370 | 6199 | 6347 | 9720 | 10 845 | 9893 | 307 | 0 | 50 | 50 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 2108 | 2108 | 2108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 116 | 11 361 | 11 334 | 11 384 | 11 435 |
| Saistības kopā | 2153 | 2153 | 2153 | 3902 | 4671 | 6182 | 6370 | 6199 | 6347 | 9720 | 10 845 | 9893 | 11 423 | 11 361 | 11 384 | 11 434 | 11 485 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -50 | 74 | 26 | 523 | -1256 | -1827 | -667 | 947 | -1251 | -6094 | -1055 | -1506 | -1288 | -182 | -50 | -50 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 1750 | 1824 | 1850 | 2373 | 1117 | -238 | -905 | 42 | -1209 | -7303 | -8358 | -9864 | -11 152 | -11 334 | -11 384 | -11 434 | -11 485 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 100 | 330 | 16 342 | 26 281 | 0 | 470 | 15 207 | 4974 | 3105 | 500 | 1295 | 209 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -47 | 74 | 28 | 523 | -1256 | -1827 | -667 | 947 | -1251 | -6094 | -1055 | -1506 | -1238 | -132 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -50 | 74 | 26 | 523 | -1256 | -1827 | -667 | 947 | -1251 | -6094 | -1055 | -1506 | -1238 | -132 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -50 | 74 | 26 | 523 | -1256 | -1827 | -667 | 947 | -1251 | -6094 | -1055 | -1506 | -1288 | -182 | -50 | -50 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VParx"
Pārskats
SIA "VParx" (reģ. nr. 58503013041) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Saldus nov., Brocēni, Parka iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-11 485 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.