Iršu pagasta zemnieku saimniecība "Pumpuri"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 236 167 | 266 408 | 347 177 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 411 649 | 395 802 | 423 945 |
| Aktīvi kopā | 647 816 | 662 210 | 771 122 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 24 086 | 24 478 | 9293 |
| Ilgtermiņa saistības | 26 408 | 3604 | 0 |
| Saistības kopā | 50 494 | 28 082 | 9293 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4838 | 36 806 | 127 701 |
| Pašu kapitāls kopā | 597 322 | 634 128 | 761 829 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 140 508 | 110 829 | 177 402 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8811 | 39 985 | 128 171 |
| EBITDA | 49 539 | 74 182 | 163 322 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4838 | 36 806 | 127 701 |
| Pārskata gada peļņa | 4838 | 36 806 | 127 701 |
| Darbaspēka izmaksas | 46 071 | 34 595 | 32 965 |
| Nolietojums | 40 728 | 34 197 | 35 151 |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 5 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Iršu pagasta zemnieku saimniecība "Pumpuri"
Pārskats
Iršu pagasta zemnieku saimniecība "Pumpuri" (reģ. nr. 58701001341) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Iršu pag., "Pumpuri".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 177 402 €, par 60,1% vairāk nekā gadu iepriekš (110 829 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 127 701 € (72,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 701 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 771 122 € un pašu kapitāls 761 829 € (98,8% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.