"ATVARS J.Ā." SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 294 | 15 284 | 2213 | 3586 | 3071 | 15 535 | 15 621 | 34 100 | 70 163 | 56 226 | 58 576 | 75 951 | 113 869 | 115 295 | 109 893 | 129 923 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 58 558 | 56 177 | 37 997 | 59 047 | 79 042 | 58 492 | 52 195 | 112 539 | 110 525 | 126 447 | 99 242 | 102 998 | 72 546 | 58 345 | 43 967 | 50 894 |
| Aktīvi kopā | 90 852 | 71 461 | 40 210 | 62 633 | 82 113 | 74 027 | 67 816 | 146 639 | 180 688 | 182 673 | 157 818 | 178 949 | 186 415 | 173 640 | 153 860 | 180 817 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 52 110 | 28 530 | 5897 | 2832 | 13 935 | 8313 | 5012 | 67 536 | 61 846 | 34 320 | 12 584 | 6032 | 2773 | 5940 | 6884 | 3441 |
| Ilgtermiņa saistības | 3387 | 3387 | 2838 | 15 706 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 | 6411 |
| Saistības kopā | 55 497 | 31 917 | 8735 | 18 538 | 20 346 | 14 724 | 11 423 | 73 947 | 68 257 | 40 731 | 18 995 | 12 443 | 9184 | 12 351 | 13 295 | 9852 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3257 | 4344 | -8262 | 12 890 | 2820 | -2716 | -2544 | 16 698 | 39 739 | 28 669 | -2540 | 27 946 | 10 191 | -15 802 | -19 937 | 29 915 |
| Pašu kapitāls kopā | 34 615 | 38 960 | 30 698 | 43 588 | 61 254 | 58 538 | 55 994 | 72 692 | 112 431 | 141 100 | 138 560 | 166 506 | 176 697 | 160 895 | 140 087 | 170 873 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 102 597 | 107 049 | 94 780 | 120 927 | 214 431 | 151 863 | 133 924 | 211 254 | 244 531 | 255 310 | 203 202 | 262 960 | 252 327 | 290 268 | 288 826 | 277 357 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5243 | 5787 | -7887 | 13 419 | 6715 | -1677 | -2145 | 18 246 | 41 625 | 29 991 | -2540 | 27 946 | 10 200 | -15 802 | -19 937 | 29 915 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3323 | 4481 | -8155 | 12 995 | 6229 | -1990 | -2296 | 16 698 | 39 739 | 28 669 | -2540 | 27 946 | 10 191 | -15 802 | -19 937 | 29 915 |
| Pārskata gada peļņa | 3257 | 4344 | -8262 | 12 890 | 2820 | -2716 | -2544 | 16 698 | 39 739 | 28 669 | -2540 | 27 946 | 10 191 | -15 802 | -19 937 | 29 915 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "ATVARS J.Ā." SIA
Pārskats
"ATVARS J.Ā." SIA (reģ. nr. 59502002251) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Drustu pag., Drusti, Ozolu iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 277 357 €, par 4,0% mazāk nekā gadu iepriekš (288 826 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 29 915 € (10,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 55 471 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 180 817 € un pašu kapitāls 170 873 € (94,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.