Tukuma rajona Kandavas novada Kandavas pagasta zemnieku saimniecība "CELMIŅI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2020Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 47 119 € (21% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2020
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 570 | 134 003 | 223 800 | 245 137 | 397 227 | 413 778 | 397 024 | 369 424 | 288 675 | 207 616 | 133 869 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 283 | 58 311 | 181 345 | 173 448 | 226 254 | 255 438 | 229 749 | 208 873 | 174 852 | 155 770 | 139 511 |
| Aktīvi kopā | 120 853 | 192 314 | 405 145 | 418 585 | 623 481 | 669 216 | 626 773 | 578 297 | 463 527 | 363 386 | 273 380 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4315 | 212 | 36 024 | 40 367 | 87 870 | 146 927 | 118 330 | 140 343 | 60 376 | 64 447 | 61 649 |
| Ilgtermiņa saistības | 66 806 | 117 193 | 163 740 | 161 746 | 191 211 | 186 105 | 147 775 | 73 401 | 85 687 | 71 280 | 66 538 |
| Saistības kopā | 71 121 | 117 405 | 199 764 | 202 113 | 279 081 | 333 032 | 266 105 | 213 744 | 146 063 | 135 727 | 128 187 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 49 732 | 25 177 | 132 968 | 70 070 | 93 432 | 27 508 | 65 594 | 39 925 | 45 159 | 10 791 | -35 347 |
| Pašu kapitāls kopā | 49 732 | 74 909 | 205 381 | 216 472 | 344 400 | 336 184 | 360 668 | 364 553 | 317 464 | 227 659 | 145 193 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 18 883 | 28 058 | 48 928 | 36 478 | 37 153 | 63 859 | 76 455 | 85 601 | 28 849 | 56 128 | 29 728 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 55 608 | 31 493 | 152 834 | 81 439 | 111 273 | 38 598 | 81 359 | 50 951 | 52 910 | 17 038 | -31 983 |
| EBITDA | — | — | — | — | 136 552 | 64 942 | 107 553 | 73 007 | 70 850 | 33 591 | -18 007 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 49 930 | 26 809 | 133 190 | 71 500 | 95 928 | 29 933 | 65 594 | 39 925 | 45 159 | 10 791 | -35 347 |
| Pārskata gada peļņa | 49 732 | 25 177 | 132 968 | 70 070 | 93 432 | 27 508 | 65 594 | 39 925 | 45 159 | 10 791 | -35 347 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | 12 507 | 18 006 | 16 031 | 16 138 | 8419 | 14 863 | 12 111 |
| Nolietojums | — | — | — | — | 25 279 | 26 344 | 26 194 | 22 056 | 17 940 | 16 553 | 13 976 |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 2496 | 58 979 | 0 | 35 724 | 41 110 | 36 040 | 92 248 | 100 596 | 47 119 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Tukuma rajona Kandavas novada Kandavas pagasta zemnieku saimniecība "CELMIŅI"
Pārskats
Tukuma rajona Kandavas novada Kandavas pagasta zemnieku saimniecība "CELMIŅI" (reģ. nr. 40001015361) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Kandavas pag., "Riebiķi".
Finanšu rezultāti
2020. gadā apgrozījums bija 29 728 €, par 47,0% mazāk nekā gadu iepriekš (56 128 €). No 2010. līdz 2020. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,6% gadā. 2020. gads noslēdzās ar zaudējumiem 35 347 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 11 publicētajiem gadiem. 2020. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 864 €. 2020. gada beigās bilances kopsumma bija 273 380 € un pašu kapitāls 145 193 € (53,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2020. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.