Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATER LTD"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 209 452 € (48% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 156 464 | 265 238 | 287 361 | 685 720 | 706 238 | 634 552 | 753 598 | 893 374 | 874 274 | 1 031 289 | 798 424 | 730 326 | 655 900 | 461 958 | 556 130 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 222 202 | 158 373 | 176 678 | 269 592 | 248 516 | 245 269 | 627 142 | 1 208 779 | 1 233 709 | 1 118 214 | 1 021 533 | 870 652 | 860 746 | 905 288 | 729 831 |
| Aktīvi kopā | 378 666 | 423 611 | 464 039 | 955 312 | 954 754 | 879 821 | 1 380 740 | 2 102 153 | 2 107 983 | 2 149 503 | 1 819 957 | 1 600 978 | 1 516 646 | 1 367 246 | 1 285 961 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 290 323 | 232 019 | 162 716 | 341 139 | 414 647 | 543 978 | 758 792 | 1 049 856 | 1 019 077 | 875 292 | 833 216 | 994 581 | 767 240 | 810 073 | 802 677 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 237 | 3025 | 5354 | 0 | 22 221 | 20 831 | 188 451 | 441 081 | 321 101 | 421 129 | 212 821 | 13 092 | 108 585 | 122 260 | 103 256 |
| Saistības kopā | 304 560 | 235 044 | 168 070 | 341 139 | 436 868 | 564 809 | 947 243 | 1 490 937 | 1 340 178 | 1 296 421 | 1 046 037 | 1 007 673 | 875 825 | 932 333 | 905 933 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3714 | 120 200 | 180 505 | 377 398 | 244 456 | 99 802 | 336 055 | 379 219 | 235 034 | 335 277 | 300 838 | 257 803 | 402 992 | 142 942 | 154 567 |
| Pašu kapitāls kopā | 34 489 | 154 689 | 248 689 | 525 781 | 409 910 | 315 012 | 433 497 | 611 216 | 767 805 | 853 082 | 773 920 | 593 305 | 640 821 | 434 913 | 380 028 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 025 721 | 2 338 060 | 2 727 940 | 4 648 151 | 5 263 550 | 5 318 115 | 5 416 690 | 6 967 182 | 8 137 110 | 6 401 310 | 5 686 096 | 7 765 518 | 8 121 039 | 7 995 257 | 7 809 989 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4848 | 145 636 | 212 601 | 450 348 | 570 855 | 248 829 | 496 919 | 389 471 | 261 269 | 401 824 | 391 522 | 361 213 | 486 029 | 238 315 | 217 342 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5746 | 142 508 | 213 021 | 450 270 | 570 106 | 248 058 | 491 239 | 380 371 | 247 453 | 398 459 | 398 348 | 362 788 | 485 930 | 227 768 | 207 551 |
| Pārskata gada peļņa | 3714 | 120 200 | 180 505 | 377 398 | 244 456 | 99 802 | 336 055 | 379 219 | 235 034 | 335 277 | 300 838 | 257 803 | 402 992 | 142 942 | 154 567 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 176 | 176 | 194 | 236 | 232 | 261 | 294 | 293 | 327 | 239 | 188 | 188 | 181 | 183 | 162 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 86 469 | 184 973 | 328 294 | 289 118 | 217 570 | 201 500 | 78 445 | 250 000 | 380 000 | 438 418 | 355 476 | 348 850 | 209 452 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pizza Lulu" — 3 kopīgas personas
- "Abavas ieleja"
- "Abavas ielejas vīna dārzi"
- "Charolais Latvija"
- SIA "4 PIPARI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELLABONO"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "C.PUMS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĀTRĀS UZKODAS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ĶEMPJU ĀBELES"
- Tukuma rajona Kandavas novada Kandavas pagasta zemnieku saimniecība "CELMIŅI"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATER LTD"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATER LTD" (reģ. nr. 40003119373) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gustava Zemgala gatve 74A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7 809 989 €, par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš (7 995 257 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 154 567 € (2,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 162 (gadu iepriekš 183). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 210 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 285 961 € un pašu kapitāls 380 028 € (29,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (46,1%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.