Skaistas pagasta zemnieku saimniecība Meža RozesAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5931 | 77 997 | 112 683 | 224 290 | 271 010 | 295 761 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2200 | 2582 | 415 597 | 793 877 | 748 575 | 633 283 |
| Aktīvi kopā | 8131 | 80 579 | 528 280 | 1 018 167 | 1 019 585 | 929 044 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 4068 | 4724 | 314 094 | 766 216 | 642 993 | 405 406 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4068 | 4724 | 314 094 | 766 216 | 642 993 | 405 406 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4063 | 71 792 | 138 331 | 37 765 | 124 642 | 147 046 |
| Pašu kapitāls kopā | 4063 | 75 855 | 214 186 | 251 951 | 376 592 | 523 638 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 4080 | 123 202 | 325 864 | 292 149 | 462 835 | 648 895 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4063 | 71 792 | 139 967 | 57 709 | 141 796 | 156 195 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4063 | 71 792 | 138 331 | 37 765 | 124 642 | 147 046 |
| Pārskata gada peļņa | 4063 | 71 792 | 138 331 | 37 765 | 124 642 | 147 046 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Skaistas pagasta zemnieku saimniecība Meža Rozes
Pārskats
Skaistas pagasta zemnieku saimniecība Meža Rozes (reģ. nr. 40001022999) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 5 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Dagdas pag., Ozoliņi, "Autodarbnīcas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 648 895 €, par 40,2% vairāk nekā gadu iepriekš (462 835 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 176% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gada peļņa bija 147 046 € (22,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (6). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 129 779 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 929 044 € un pašu kapitāls 523 638 € (56,4% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.