SIA ATVASES RKAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 60 001 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 88 159 | 188 626 | 335 563 | 499 416 | 1 239 591 | 1 500 970 | 1 906 359 | 2 641 174 | 2 492 796 | 3 476 695 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 12 510 | 12 646 | 27 425 | 30 770 | 117 848 | 188 655 | 516 389 | 421 650 | 527 561 |
| Aktīvi kopā | 88 159 | 201 136 | 348 209 | 526 841 | 1 270 361 | 1 618 818 | 2 095 014 | 3 157 563 | 2 914 446 | 4 004 256 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 84 686 | 121 262 | 81 011 | 153 354 | 472 657 | 619 001 | 586 242 | 798 764 | 378 376 | 699 096 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 115 | 47 358 | 31 461 | 75 198 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 84 686 | 121 262 | 81 011 | 153 354 | 482 772 | 666 359 | 617 703 | 873 962 | 378 376 | 699 096 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 673 | 76 401 | 187 324 | 183 363 | 414 102 | 164 870 | 524 852 | 806 290 | 312 468 | 829 091 |
| Pašu kapitāls kopā | 3473 | 79 874 | 267 198 | 373 487 | 787 589 | 952 459 | 1 477 311 | 2 283 601 | 2 536 070 | 3 305 160 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 91 750 | 1 408 195 | 2 093 649 | 2 477 493 | 4 404 242 | 3 408 456 | 4 579 558 | 7 789 814 | 4 517 112 | 7 466 453 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 798 | 89 492 | 187 609 | 184 703 | 415 050 | 172 858 | 533 873 | 825 564 | 347 165 | 840 789 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 798 | 89 294 | 187 333 | 183 363 | 414 102 | 165 162 | 527 269 | 812 359 | 339 218 | 838 591 |
| Pārskata gada peļņa | 673 | 76 401 | 187 324 | 183 363 | 414 102 | 164 870 | 524 852 | 806 290 | 312 468 | 829 091 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 8 | 8 | 11 | 11 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 77 074 | 0 | 0 | 0 | 0 | 59 999 | 60 001 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA ATVASES RK
Pārskats
SIA ATVASES RK (reģ. nr. 43603073514) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Paula Lejiņa iela 13 - 87.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7 466 453 €, par 65,3% vairāk nekā gadu iepriekš (4 517 112 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 63,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 829 091 € (11,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 11. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 678 768 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 004 256 € un pašu kapitāls 3 305 160 € (82,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.