Akciju sabiedrība "Cēsu alus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 3 385 343 € (14% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7 314 004 | 6 621 205 | 6 168 437 | 6 914 965 | 7 851 971 | 7 746 775 | 9 284 824 | 10 526 937 | 10 645 718 | 11 764 614 | 12 452 168 | 12 621 330 | 11 961 943 | 16 336 121 | 19 871 444 | 19 705 140 | 19 345 153 | 17 182 360 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 239 731 | 19 066 898 | 17 058 102 | 15 199 492 | 13 695 859 | 14 162 119 | 20 762 823 | 20 218 877 | 19 911 465 | 19 674 425 | 19 831 352 | 20 278 480 | 20 335 931 | 24 378 531 | 25 470 134 | 27 191 660 | 27 039 882 | 28 552 847 |
| Aktīvi kopā | 27 553 735 | 25 688 103 | 23 226 539 | 22 114 457 | 21 547 830 | 21 908 894 | 30 047 647 | 30 745 814 | 30 557 183 | 31 439 039 | 32 283 520 | 32 899 810 | 32 297 874 | 40 714 652 | 45 341 578 | 46 896 800 | 46 385 035 | 45 735 207 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3 264 505 | 2 613 963 | 2 601 065 | 3 289 459 | 3 386 544 | 4 301 551 | 4 273 709 | 4 551 381 | 5 182 000 | 5 991 334 | 6 464 024 | 6 789 640 | 5 725 887 | 8 246 261 | 10 937 817 | 11 739 498 | 11 118 113 | 10 174 409 |
| Ilgtermiņa saistības | 21 402 181 | 5 982 350 | 2 553 297 | 365 717 | 11 606 198 | 9 776 048 | 13 110 182 | 11 147 462 | 7 950 568 | 2 507 506 | 8 180 628 | 9 526 456 | 6 415 996 | 9 227 182 | 10 932 321 | 11 114 022 | 10 904 526 | 13 518 565 |
| Saistības kopā | 24 666 686 | 8 596 313 | 5 154 362 | 3 655 176 | 14 992 742 | 14 077 599 | 17 383 891 | 15 698 843 | 13 132 568 | 8 498 840 | 14 644 652 | 16 316 096 | 12 141 883 | 17 473 443 | 21 870 138 | 22 853 520 | 22 022 639 | 23 692 974 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -137 868 | 134 741 | 980 387 | 387 104 | 703 088 | 1 276 207 | 1 520 827 | 2 383 215 | 2 784 698 | 5 515 584 | 4 216 945 | 4 056 616 | 3 572 277 | 3 085 218 | 2 883 247 | 3 414 500 | 3 564 050 | 1 065 219 |
| Pašu kapitāls kopā | 2 887 049 | 17 091 790 | 18 072 177 | 18 459 281 | 6 555 088 | 7 831 295 | 12 663 756 | 15 046 971 | 17 424 615 | 22 940 199 | 17 638 868 | 16 583 714 | 20 155 991 | 23 241 209 | 23 471 440 | 24 043 280 | 24 362 396 | 22 042 233 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 339 257 | 27 038 501 | 30 403 826 | 33 702 266 | 33 610 490 | 34 865 654 | 46 852 309 | 44 578 219 | 47 313 941 | 54 266 949 | 61 755 398 | 62 575 425 | 62 167 005 | 64 570 085 | 91 234 131 | 102 209 761 | 101 132 986 | 91 751 608 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 898 936 | 725 334 | 1 223 131 | 531 208 | 1 163 193 | 1 732 626 | 2 070 701 | 2 999 341 | 3 405 072 | 4 479 713 | 4 334 946 | 4 262 587 | 3 605 931 | 3 247 701 | 3 725 962 | 4 646 313 | 4 896 521 | 2 323 930 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | — | 2 999 341 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -216 551 | 143 412 | 988 408 | 397 541 | 1 108 816 | 1 528 895 | 1 829 775 | 2 811 087 | 3 281 382 | 4 413 542 | 4 259 280 | 4 148 287 | 3 454 592 | 3 096 917 | 3 562 001 | 4 138 383 | 4 387 510 | 1 921 812 |
| Pārskata gada peļņa | -137 868 | 134 741 | 980 387 | 387 104 | 703 088 | 1 276 207 | 1 520 827 | 2 383 215 | 2 784 698 | 5 515 584 | 4 216 945 | 4 056 616 | 3 572 277 | 3 085 218 | 2 883 247 | 3 414 500 | 3 564 050 | 1 065 219 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | 1 313 137 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 231 | 205 | 207 | 217 | 216 | 217 | 217 | 206 | 202 | 209 | 210 | 219 | 193 | 209 | 261 | 265 | 270 | 275 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 649 894 | 2 840 725 | 3 245 044 | 3 385 343 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Bezalkoholisko dzērienu ražotāju asociācija"
- "LATVIJAS ALUS DARĪTĀJU ASOCIĀCIJA"
- "Latvijas bezalkoholisko dzērienu uzņēmēju asociācija"
- LATVIJAS EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀS BAZNĪCAS PIŅĶU SVĒTĀ JĀŅA DRAUDZE
- SIA "PIEBALGAS ALUS"
- SIA "VALMIERMUIŽAS ALUS"
- SIA "VALUE DNA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alus un dzērienu iepakojuma savienība"
Kopsavilkums: Akciju sabiedrība "Cēsu alus"
Pārskats
Akciju sabiedrība "Cēsu alus" (reģ. nr. 40003030721) ir akciju sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 35 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Aldaru laukums 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 91 751 608 €, par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš (101 132 986 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 1 065 219 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 17 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 275 (gadu iepriekš 270). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 333 642 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 45 735 207 € un pašu kapitāls 22 042 233 € (48,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 4.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.