Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alus un dzērienu iepakojuma savienība"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 970 | 16 209 | 7026 | 4108 | 8796 | 18 523 | 35 474 | 31 921 | 27 497 | 16 269 | 40 089 | 46 284 | 51 658 | 49 287 | 50 131 | 42 786 | 29 624 | 27 032 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 49 | 39 | 29 | 19 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1035 | 494 | 23 611 | 23 135 | 22 659 | 23 648 | 22 978 | 22 500 |
| Aktīvi kopā | 15 019 | 16 248 | 7055 | 4127 | 8805 | 18 523 | 35 474 | 31 921 | 27 497 | 16 269 | 41 124 | 46 778 | 75 269 | 72 422 | 72 790 | 66 434 | 52 602 | 49 532 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1649 | 8475 | 320 | 0 | 1363 | 1384 | 5171 | 6763 | 6814 | 4578 | 1557 | 7714 | 3978 | 6973 | 4998 | 2357 | 2357 | 4483 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 1005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1649 | 8475 | 320 | 1005 | 1363 | 1384 | 5171 | 6763 | 6814 | 4578 | 1557 | 7714 | 3978 | 6973 | 4998 | 2357 | 2357 | 4483 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4326 | -5597 | -1038 | -3613 | 4320 | 9697 | 5917 | -5145 | -4474 | -8992 | 27 876 | -503 | 32 227 | -5842 | 2343 | -3715 | -13 832 | -5196 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 370 | 7773 | 6735 | 3122 | 7442 | 17 139 | 30 303 | 25 158 | 20 683 | 11 691 | 39 567 | 39 064 | 71 291 | 65 449 | 67 792 | 64 077 | 50 245 | 45 049 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 146 | 10 927 | 16 364 | 10 210 | 18 414 | 45 256 | 68 650 | 43 301 | 53 200 | 63 041 | 73 000 | 168 263 | 202 154 | 72 000 | 72 000 | 60 000 | 72 000 | 72 000 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4998 | -5610 | -718 | -3613 | 4695 | 10 775 | 7418 | -5145 | -4474 | -8992 | 27 876 | -503 | 32 227 | -5842 | 2343 | -3715 | -13 832 | -5196 |
| EBITDA | 5069 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5023 | -5597 | -718 | -3613 | 4695 | 10 775 | 7418 | -5145 | -4474 | -8992 | 27 876 | -503 | 32 227 | -5842 | 2343 | -3715 | -13 832 | -5196 |
| Pārskata gada peļņa | 4326 | -5597 | -1038 | -3613 | 4320 | 9697 | 5917 | -5145 | -4474 | -8992 | 27 876 | -503 | 32 227 | -5842 | 2343 | -3715 | -13 832 | -5196 |
| Darbaspēka izmaksas | 7500 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 71 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA Depozīta Iepakojuma Operators — 18,07%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alus un dzērienu iepakojuma savienība"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alus un dzērienu iepakojuma savienība" (reģ. nr. 50003564211) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2001. gadā un reģistrā ir jau 25 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tvaika iela 44.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 72 000 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5196 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 72 000 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 49 532 € un pašu kapitāls 45 049 € (90,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 10. Lielākā līdzdalība (25%): Akciju sabiedrība "Aldaris". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.