Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PERUZA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 334 871 | 2 115 720 | 3 953 349 | 2 509 083 | 4 534 847 | 2 428 142 | 5 150 045 | 6 436 392 | 7 426 224 | 10 406 413 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 127 791 | 1 136 348 | 1 790 158 | 1 588 172 | 1 429 062 | 1 662 465 | 2 295 723 | 1 905 393 | 2 064 941 | 2 029 874 |
| Aktīvi kopā | 2 462 662 | 3 252 068 | 5 743 507 | 4 097 255 | 5 963 909 | 4 090 607 | 7 445 768 | 8 341 785 | 9 491 165 | 12 436 287 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 756 099 | 2 431 164 | 4 615 600 | 2 981 176 | 4 335 460 | 2 608 374 | 5 861 064 | 6 200 725 | 6 745 057 | 9 596 563 |
| Ilgtermiņa saistības | 190 831 | 234 341 | 413 407 | 305 294 | 703 666 | 464 880 | 50 148 | 48 271 | 47 845 | 35 148 |
| Saistības kopā | 1 946 930 | 2 665 505 | 5 029 007 | 3 286 470 | 5 039 126 | 3 073 254 | 5 911 212 | 6 248 996 | 6 792 902 | 9 631 711 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 65 872 | 70 831 | 127 937 | 96 285 | 113 998 | 92 570 | 517 203 | 558 233 | 605 474 | 106 313 |
| Pašu kapitāls kopā | 515 732 | 586 563 | 714 500 | 810 785 | 924 783 | 1 017 353 | 1 534 556 | 2 092 789 | 2 698 263 | 2 804 576 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 766 052 | 3 600 503 | 5 194 181 | 7 616 240 | 5 607 043 | 5 425 758 | 6 243 914 | 7 403 397 | 8 080 912 | 9 639 349 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 89 844 | 110 961 | 157 608 | 140 320 | 163 941 | 134 058 | 541 587 | 568 911 | 598 948 | 118 198 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 72 697 | 80 069 | 128 404 | 96 285 | 113 998 | 92 570 | 517 203 | 558 233 | 605 474 | 106 343 |
| Pārskata gada peļņa | 65 872 | 70 831 | 127 937 | 96 285 | 113 998 | 92 570 | 517 203 | 558 233 | 605 474 | 106 313 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 58 | 58 | 63 | 74 | 74 | 72 | 69 | 69 | 67 | 77 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PERUZA"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PERUZA" (reģ. nr. 40003039237) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Ropažu pag., Mucenieki, "Lejasrandoti".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9 639 349 €, par 19,3% vairāk nekā gadu iepriekš (8 080 912 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 106 313 € (1,1% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 77 (gadu iepriekš 67). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 125 186 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 12 436 287 € un pašu kapitāls 2 804 576 € (22,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 9. Lielākā līdzdalība (47,3%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.