Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cross Timber Systems"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 388 | 71 128 | 940 355 | 461 800 | 632 185 | 558 426 | 1 062 328 | 861 254 | 908 765 | 2 009 810 | 1 144 255 | 1 187 996 | 1 526 483 | 1 020 438 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 7 488 210 | 9 231 996 | 9 015 164 | 8 420 333 | 7 680 426 | 6 657 398 | 6 113 321 | 5 639 497 | 5 192 116 | 4 811 334 | 4 849 192 | 4 389 998 |
| Aktīvi kopā | 11 388 | 71 128 | 8 428 565 | 9 693 796 | 9 647 349 | 8 978 759 | 8 742 754 | 7 518 652 | 7 022 086 | 7 649 307 | 6 336 371 | 5 999 330 | 6 375 675 | 5 410 436 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 680 | 92 934 | 887 681 | 814 550 | 1 826 404 | 3 801 596 | 6 410 268 | 3 625 780 | 3 716 459 | 4 897 954 | 4 086 337 | 4 016 661 | 4 497 672 | 3 540 536 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 6 128 496 | 8 444 627 | 6 094 392 | 4 516 439 | 1 460 645 | 2 631 471 | 1 893 315 | 1 155 159 | 1 060 456 | 965 754 | 1 251 189 | 1 035 760 |
| Saistības kopā | 10 680 | 92 934 | 7 016 177 | 9 259 177 | 7 920 796 | 8 318 035 | 7 870 913 | 6 257 251 | 5 609 774 | 6 053 113 | 5 146 793 | 4 982 415 | 5 748 861 | 4 576 296 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1292 | -22 514 | -288 710 | -989 661 | -924 114 | -1 065 829 | 211 117 | 389 560 | 150 911 | 183 882 | -406 616 | -172 663 | -434 436 | 207 326 |
| Pašu kapitāls kopā | 708 | -21 806 | 1 411 351 | 421 690 | 1 726 553 | 660 724 | 871 841 | 1 261 401 | 1 412 312 | 1 596 194 | 1 189 578 | 1 016 915 | 626 814 | 834 140 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 436 890 | 3 879 139 | 6 081 615 | 8 594 950 | 9 092 007 | 8 156 642 | 10 781 099 | 9 458 712 | 7 898 891 | 5 614 410 | 9 545 044 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1309 | -22 514 | -205 853 | -697 786 | -671 104 | -869 656 | 390 674 | 532 755 | 257 873 | 265 478 | -343 291 | -79 836 | -288 453 | 331 380 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1292 | -22 514 | -288 710 | -989 661 | -924 114 | -1 065 829 | 211 278 | 389 566 | 151 153 | 184 315 | -405 761 | -171 550 | -432 581 | 208 940 |
| Pārskata gada peļņa | -1292 | -22 514 | -288 710 | -989 661 | -924 114 | -1 065 829 | 211 117 | 389 560 | 150 911 | 183 882 | -406 616 | -172 663 | -434 436 | 207 326 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 13 | 45 | 72 | 60 | 56 | 53 | 53 | 55 | 54 | 39 | 61 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cross Timber Systems"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cross Timber Systems" (reģ. nr. 50103516701) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Aviācijas iela 18.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9 545 044 €, par 70,0% vairāk nekā gadu iepriekš (5 614 410 €). 2025. gada peļņa bija 207 326 € (2,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 61 (gadu iepriekš 39). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 156 476 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 410 436 € un pašu kapitāls 834 140 € (15,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (67%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CLT Profi".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.