Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANTUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2022
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 267 460 | 458 798 | 556 718 | 791 436 | 533 463 | 399 764 | 313 115 | 573 667 | 588 587 | 615 638 | 591 574 | 498 485 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 316 091 | 235 434 | 247 439 | 554 578 | 510 133 | 458 960 | 742 965 | 667 612 | 682 493 | 358 146 | 339 224 | 292 892 |
| Aktīvi kopā | 583 551 | 694 232 | 804 157 | 1 346 014 | 1 043 596 | 858 724 | 1 056 080 | 1 241 279 | 1 271 080 | 973 784 | 930 798 | 791 377 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 114 380 | 93 861 | 92 185 | 213 466 | 139 545 | 246 300 | 311 911 | 348 351 | 396 010 | 274 506 | 263 625 | 334 857 |
| Ilgtermiņa saistības | 303 086 | 266 445 | 166 049 | 231 349 | 192 552 | 247 922 | 395 566 | 290 043 | 237 112 | 220 648 | 184 548 | 243 847 |
| Saistības kopā | 417 466 | 360 306 | 258 234 | 444 815 | 332 097 | 494 222 | 707 477 | 638 394 | 633 122 | 495 154 | 448 173 | 578 704 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 132 342 | 139 987 | 229 344 | 119 833 | 75 479 | -99 529 | -15 899 | 254 282 | 36 873 | -106 404 | 3995 | -269 952 |
| Pašu kapitāls kopā | 166 085 | 306 072 | 535 416 | 881 662 | 691 796 | 364 502 | 348 603 | 602 885 | 637 958 | 478 630 | 482 625 | 212 673 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 043 748 | 1 114 093 | 1 208 803 | 1 713 085 | 1 789 244 | 1 600 504 | 1 444 567 | 1 641 558 | 1 332 784 | 546 943 | 387 745 | 789 180 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 100 995 | 168 649 | 255 457 | 138 534 | 85 068 | -102 750 | -26 697 | 233 309 | 17 805 | -105 330 | -1308 | -269 586 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 87 797 | 157 283 | 253 716 | 143 099 | 88 314 | -99 529 | -15 693 | 254 792 | 37 746 | -93 136 | 3995 | -269 952 |
| Pārskata gada peļņa | 132 342 | 139 987 | 229 344 | 119 833 | 75 479 | -99 529 | -15 899 | 254 282 | 36 873 | -106 404 | 3995 | -269 952 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 46 | 50 | 56 | 63 | 73 | 76 | 71 | 68 | 64 | 24 | 28 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 227 765 | 0 | 0 | 1800 | 52 924 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- JF TOOLS SIA
- SIA "N1 HOME"
- SIA "Step1"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltāres"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "D.A.L.I."
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DZINTARU 36"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EastFoodBaltic"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Law & Finance Consulting Company"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEĀTRA IELA 1"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANTUS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CANTUS" (reģ. nr. 40003049076) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Bukulti, "Enkuri".
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījums bija 789 180 €, par 104% vairāk nekā gadu iepriekš (387 745 €). No 2011. līdz 2022. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,5% gadā. 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 269 952 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2022. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 28). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 883 €. 2022. gada beigās bilances kopsumma bija 791 377 € un pašu kapitāls 212 673 € (26,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.