SIA "Step1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2024
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9219 | 1422 | 3930 | 4646 | 7265 | 44 284 | 6358 | 2513 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 11 135 | 38 161 | 49 476 | 64 306 | 79 306 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 20 354 | 39 583 | 53 406 | 68 952 | 86 571 | 44 284 | 6358 | 2513 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 2633 | 157 | 457 | 12 | 0 | 384 | 95 855 | 91 183 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 197 | 197 | 197 | 197 | 42 358 | 299 795 | 339 292 |
| Saistības kopā | 2633 | 354 | 654 | 209 | 197 | 42 742 | 395 650 | 430 475 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 921 | 21 508 | 13 523 | 15 991 | 17 630 | -84 834 | -390 835 | -38 670 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 721 | 39 229 | 52 752 | 68 743 | 86 374 | 1542 | -389 292 | -427 962 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 18 558 | 24 452 | 14 726 | 16 524 | 17 502 | 0 | 345 296 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 17 374 | 20 674 | 11 766 | 13 836 | 15 286 | -84 784 | -386 034 | -21 174 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 554 | 21 558 | 13 573 | 16 041 | 17 680 | -84 784 | -390 835 | -38 670 |
| Pārskata gada peļņa | 14 921 | 21 508 | 13 523 | 15 991 | 17 630 | -84 834 | -390 835 | -38 670 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Step1"
Pārskats
SIA "Step1" (reģ. nr. 40203039121) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaļķu iela 9.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 38 670 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 8 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-427 962 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.