Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Runča Arņa privātuzņēmums Runcis & CoAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5016 | 4116 | 4292 | 4911 | 7824 | 9175 | 9422 | 6233 | 7739 | 10 790 | 10 950 | 11 988 | 13 513 | 29 449 | 21 399 | 14 311 | 20 805 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1702 | 940 | 1780 | 1862 | 5007 | 5324 | 4748 | 3540 | 3704 | 2379 | 1646 | 1057 | 2042 | 2393 | 1350 | 1007 | 8110 |
| Aktīvi kopā | 6718 | 5056 | 6072 | 6773 | 12 831 | 14 499 | 14 170 | 9773 | 11 443 | 13 169 | 12 596 | 13 045 | 15 555 | 31 842 | 22 749 | 15 318 | 28 915 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 16 038 | 15 843 | 19 788 | 16 239 | 21 326 | 34 920 | 45 413 | 54 322 | 68 792 | 76 522 | 85 423 | 83 410 | 84 117 | 75 668 | 62 893 | 53 991 | 63 739 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 4544 | 9244 | 11 382 | 14 353 | 12 465 | 14 736 | 14 735 | 14 735 | 14 735 | 14 735 | 14 735 | 14 735 | 14 735 | 14 735 | 14 109 |
| Saistības kopā | 16 038 | 15 843 | 24 332 | 25 483 | 32 708 | 49 273 | 57 878 | 69 058 | 83 527 | 91 257 | 100 158 | 98 145 | 98 852 | 90 403 | 77 628 | 68 726 | 77 848 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5592 | -1527 | -7246 | -450 | -1167 | -6491 | -8934 | -16 464 | -12 749 | -20 864 | -13 578 | 2462 | 1803 | 24 736 | 3682 | 1471 | 4475 |
| Pašu kapitāls kopā | -9320 | -10 847 | -18 260 | -18 710 | -19 877 | -34 774 | -43 708 | -59 336 | -72 084 | -78 088 | -87 562 | -85 100 | -83 297 | -58 561 | -54 879 | -53 408 | -48 933 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 120 572 | 110 950 | 124 800 | 121 149 | 143 017 | 224 129 | 201 577 | 195 544 | 173 194 | 146 121 | 152 779 | 157 461 | 171 025 | 228 517 | 260 409 | 365 297 | 384 046 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5395 | -1201 | -6435 | -450 | -893 | -6491 | -8934 | -16 464 | -12 749 | -20 864 | -13 578 | 2462 | 1803 | 24 736 | 3682 | 1471 | 4475 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5648 | -1423 | -7172 | -450 | -1167 | -6491 | -8934 | -16 464 | -12 749 | -20 864 | -13 578 | 2462 | 1803 | 24 736 | 3682 | 1471 | 4475 |
| Pārskata gada peļņa | -5592 | -1527 | -7246 | -450 | -1167 | -6491 | -8934 | -16 464 | -12 749 | -20 864 | -13 578 | 2462 | 1803 | 24 736 | 3682 | 1471 | 4475 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 10 | 10 | 7 | 7 | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Runča Arņa privātuzņēmums Runcis & Co
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Runča Arņa privātuzņēmums Runcis & Co (reģ. nr. 40003063597) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Smārdes pag., Smārde, Zaļā iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 384 046 €, par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš (365 297 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 4475 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 64 008 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-48 933 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.