SIA "Biosan"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 382 746 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 150 753 | 1 322 903 | 1 662 153 | 1 929 129 | 2 829 053 | 3 265 587 | 3 320 128 | 3 731 351 | 4 036 344 | 4 430 704 | 7 703 139 | 8 500 757 | 7 796 740 | 8 637 221 | 9 387 161 | 9 472 292 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 286 832 | 343 567 | 313 509 | 342 879 | 421 480 | 349 150 | 380 186 | 369 057 | 358 748 | 425 269 | 816 033 | 1 051 394 | 837 169 | 591 254 | 404 323 | 370 571 |
| Aktīvi kopā | 1 437 585 | 1 666 470 | 1 975 662 | 2 272 008 | 3 250 533 | 3 614 737 | 3 700 314 | 4 100 408 | 4 395 092 | 4 855 973 | 8 519 172 | 9 552 151 | 8 633 909 | 9 228 475 | 9 791 484 | 9 842 863 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 305 819 | 305 727 | 324 344 | 230 884 | 413 671 | 398 334 | 552 284 | 691 599 | 625 294 | 731 332 | 1 542 976 | 1 294 696 | 1 086 622 | 1 193 887 | 1 015 973 | 1 310 945 |
| Ilgtermiņa saistības | 8641 | 15 331 | 8489 | 6952 | 75 271 | 58 671 | 42 292 | 14 475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 314 460 | 321 058 | 332 833 | 237 836 | 488 942 | 457 005 | 594 576 | 706 074 | 625 294 | 731 332 | 1 542 976 | 1 294 696 | 1 086 622 | 1 193 887 | 1 015 973 | 1 310 945 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 128 196 | 218 353 | 289 527 | 472 579 | 206 397 | 460 946 | 468 764 | 663 596 | 732 464 | 734 843 | 3 341 450 | 2 951 984 | 765 824 | 494 546 | 995 696 | 254 255 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 008 406 | 1 226 759 | 1 528 734 | 1 896 313 | 2 548 888 | 2 906 636 | 3 052 738 | 3 391 334 | 3 763 798 | 4 118 641 | 6 970 196 | 8 251 455 | 7 541 287 | 8 015 088 | 8 763 511 | 8 519 918 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3 345 976 | 3 790 553 | 4 561 724 | 5 079 290 | 7 041 802 | 7 285 268 | 7 342 735 | 7 927 646 | 8 711 029 | 9 339 505 | 18 097 573 | 18 864 020 | 15 466 673 | 12 640 827 | 11 612 086 | 11 721 786 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 150 666 | 252 543 | 348 271 | 562 220 | 234 495 | 550 921 | 489 590 | 702 652 | 733 128 | 736 044 | 3 341 450 | 2 903 984 | 1 047 430 | 578 090 | 990 897 | 410 668 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 155 506 | 254 316 | 349 720 | 562 453 | 233 099 | 548 587 | 487 844 | 701 407 | 732 557 | 736 044 | 3 341 450 | 2 951 984 | 1 097 430 | 589 322 | 1 053 477 | 450 677 |
| Pārskata gada peļņa | 128 196 | 218 353 | 289 527 | 472 579 | 206 397 | 460 946 | 468 764 | 663 596 | 732 464 | 734 843 | 3 341 450 | 2 951 984 | 765 824 | 494 546 | 995 696 | 254 255 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 84 | 92 | 100 | 109 | 109 | 106 | 105 | 105 | 106 | 112 | 122 | 149 | 147 | 138 | 125 | 120 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 50 000 | 102 500 | 152 500 | 355 718 | 103 199 | 322 662 | 325 000 | 360 000 | 380 000 | 489 895 | 1 670 725 | 1 475 992 | 382 912 | 123 637 | 382 746 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Biosan Latvija" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMKC" — 14,29%
Kopsavilkums: SIA "Biosan"
Pārskats
SIA "Biosan" (reģ. nr. 40003072462) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rātsupītes iela 7 k-2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 721 786 €, par 0,9% vairāk nekā gadu iepriekš (11 612 086 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 254 255 € (2,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 120 (gadu iepriekš 125). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 682 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 9 842 863 € un pašu kapitāls 8 519 918 € (86,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 6. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (50%): GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.