SIA AspiredAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9248 | 14 282 | 41 541 | 15 211 | 88 138 | 63 473 | 108 996 | 56 560 | 39 528 | 251 293 | 190 903 | 210 020 | 431 743 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1152 | 24 032 | 29 113 | 30 861 | 53 571 | 56 266 | 104 133 | 198 522 | 380 991 | 621 377 | 833 462 | 1 177 771 | 1 576 236 |
| Aktīvi kopā | 10 400 | 38 314 | 70 654 | 46 072 | 141 709 | 119 739 | 213 129 | 255 082 | 420 519 | 872 670 | 1 024 365 | 1 387 791 | 2 007 979 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9438 | 35 289 | 39 219 | 29 251 | 60 161 | 41 129 | 131 182 | 136 822 | 160 104 | 135 906 | 116 679 | 130 602 | 587 967 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 38 157 | 38 157 | 28 027 | 31 062 | 35 837 | 37 542 | 61 059 | 210 718 | 424 612 | 626 911 | 1 044 313 | 1 231 582 |
| Saistības kopā | 9438 | 73 446 | 77 376 | 57 278 | 91 223 | 76 966 | 168 724 | 197 881 | 370 822 | 560 518 | 743 590 | 1 174 915 | 1 819 549 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2702 | -36 837 | 26 396 | 233 | 82 692 | 2287 | 1632 | 12 796 | 2695 | -40 285 | -33 519 | -90 659 | -109 445 |
| Pašu kapitāls kopā | -702 | -37 835 | -11 439 | -11 206 | 50 486 | 42 773 | 44 405 | 57 201 | 49 697 | 312 152 | 280 775 | 212 876 | 188 430 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 65 570 | 70 662 | 96 196 | 142 091 | 281 208 | 245 541 | 219 082 | 158 632 | 364 858 | 83 940 | 359 740 | 221 166 | 251 672 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2702 | -31 024 | 26 422 | 5911 | 95 188 | 2286 | 1619 | 12 806 | 15 805 | -24 908 | -14 174 | -53 043 | -56 040 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2702 | -36 837 | 26 396 | 233 | 90 328 | 2376 | 1662 | 12 806 | 5245 | -40 285 | -33 519 | -90 659 | -109 445 |
| Pārskata gada peļņa | -2702 | -36 837 | 26 396 | 233 | 82 692 | 2287 | 1632 | 12 796 | 2695 | -40 285 | -33 519 | -90 659 | -109 445 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 10 | 10 | 8 | 9 | 10 | 16 | 16 | 28 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 10 199 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Nodibinājums "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" — 2 kopīgas personas
- SIA Upprint — 2 kopīgas personas
- "4.maija Deklarācijas klubs"
- "Latvijas Tranzīta darbinieku arodbiedrība"
- Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators"
- SIA "Biosan"
- SIA AK Pāvilosta Marina
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ATTĪSTĪBAS PROJEKTU INSTITŪTS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MAAP"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEGA MASTER"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rīgas Investīcijas"
Kopsavilkums: SIA Aspired
Pārskats
SIA Aspired (reģ. nr. 41203045860) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Ganību iela 99.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 251 672 €, par 13,8% vairāk nekā gadu iepriekš (221 166 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 109 445 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 28 (gadu iepriekš 16). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 8988 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 007 979 € un pašu kapitāls 188 430 € (9,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (49,5%): SIA "TechGym".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.