Firma "B un S" sabiedrība ar ierobežotu atbildībuAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 62 445 | 70 959 | 69 856 | 35 214 | 48 299 | 55 279 | 60 754 | 69 483 | 57 096 | 62 212 | 69 190 | 76 199 | 99 362 | 166 748 | 130 959 | 130 586 | 151 101 | 163 325 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 511 | 700 | 417 | 205 | 305 | 305 | 925 | 2499 | 1673 | 1676 | 693 | 2729 | 2308 | 2102 | 2863 | 4097 | 2036 | 3100 |
| Aktīvi kopā | 62 956 | 71 659 | 70 273 | 35 419 | 48 604 | 55 584 | 61 679 | 71 982 | 58 769 | 63 888 | 69 883 | 78 928 | 101 670 | 168 850 | 133 822 | 134 683 | 153 137 | 166 425 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 215 | 31 366 | 30 894 | 24 121 | 36 825 | 23 226 | 21 867 | 31 092 | 35 989 | 40 554 | 40 336 | 23 199 | 22 274 | 16 669 | 18 245 | 17 287 | 31 071 | 16 394 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 000 | 37 000 | 37 000 | 9000 | 9000 | 33 300 | 40 382 | 40 382 | 22 076 | 22 076 | 22 076 | 21 025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 60 215 | 68 366 | 67 894 | 33 121 | 45 825 | 56 526 | 62 249 | 71 474 | 58 065 | 62 630 | 62 412 | 44 224 | 22 274 | 16 669 | 18 245 | 17 287 | 31 071 | 16 394 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1115 | 552 | -914 | -81 | 481 | -3721 | 771 | 1078 | 196 | 554 | 6213 | 27 233 | 44 693 | 72 785 | -36 604 | 1819 | 4670 | 27 966 |
| Pašu kapitāls kopā | 2741 | 3293 | 2379 | 2298 | 2779 | -942 | -570 | 508 | 704 | 1258 | 7471 | 34 704 | 79 396 | 152 181 | 115 577 | 117 396 | 122 066 | 150 031 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 68 745 | 42 778 | 55 217 | 47 896 | 74 370 | 69 765 | 82 294 | 105 441 | 106 717 | 112 462 | 135 974 | 151 513 | 174 173 | 187 179 | 175 408 | 180 386 | 202 669 | 189 700 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1115 | 552 | -914 | -81 | 481 | -3721 | 771 | 1078 | -409 | 554 | 6213 | 27 233 | 44 693 | 72 785 | -36 604 | 1819 | 4670 | 27 966 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1115 | 552 | -914 | -81 | 481 | -3721 | 771 | 1078 | 196 | 554 | 6213 | 27 233 | 44 693 | 72 785 | -36 604 | 1819 | 4670 | 27 966 |
| Pārskata gada peļņa | 1115 | 552 | -914 | -81 | 481 | -3721 | 771 | 1078 | 196 | 554 | 6213 | 27 233 | 44 693 | 72 785 | -36 604 | 1819 | 4670 | 27 966 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 8 | 8 | 11 | 11 | 11 | 12 | 11 | 10 | 10 | 9 | 10 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Firma "B un S" sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Pārskats
Firma "B un S" sabiedrība ar ierobežotu atbildību (reģ. nr. 40003109229) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slāvu iela 25A - 20.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 189 700 €, par 6,4% mazāk nekā gadu iepriekš (202 669 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 27 966 € (14,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 27 100 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 166 425 € un pašu kapitāls 150 031 € (90,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.