Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORMA-A"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 2 086 764 € (11% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 692 858 | 2 187 330 | 2 783 400 | 3 406 262 | 4 439 468 | 6 646 034 | 6 245 892 | 7 022 070 | 8 623 111 | 9 159 655 | 14 918 304 | 8 215 325 | 8 143 704 | 24 647 286 | 17 550 670 | 18 352 909 | 19 761 403 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5 106 743 | 4 855 556 | 5 598 998 | 6 194 482 | 4 116 303 | 5 662 917 | 5 271 928 | 8 200 833 | 10 155 567 | 11 686 029 | 14 853 211 | 15 919 626 | 19 008 881 | 14 761 866 | 8 774 184 | 7 363 961 | 5 083 249 |
| Aktīvi kopā | 6 799 601 | 7 042 886 | 8 382 398 | 9 600 744 | 8 555 771 | 12 308 951 | 11 517 820 | 15 222 903 | 18 778 678 | 20 845 684 | 29 771 515 | 24 134 951 | 27 152 585 | 39 409 152 | 26 324 854 | 25 716 870 | 24 844 652 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 950 340 | 2 027 908 | 1 996 156 | 2 452 676 | 5 248 101 | 5 045 932 | 4 260 326 | 6 411 350 | 9 815 748 | 11 073 126 | 19 750 992 | 18 940 934 | 22 752 338 | 17 519 616 | 4 493 760 | 7 278 314 | 3 855 319 |
| Ilgtermiņa saistības | 2 179 683 | 1 401 370 | 1 147 940 | 1 199 102 | 963 591 | 3 443 575 | 3 013 395 | 4 404 755 | 5 680 104 | 4 767 211 | 4 048 686 | 5 090 647 | 3 512 177 | 1 753 160 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4 130 023 | 3 429 278 | 3 144 096 | 3 651 778 | 6 211 692 | 8 489 507 | 7 273 721 | 10 816 105 | 15 495 852 | 15 840 337 | 23 799 678 | 24 031 581 | 26 264 515 | 19 272 776 | 4 493 760 | 7 278 314 | 3 855 319 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 999 015 | 1 426 842 | 1 760 883 | 1 073 010 | 731 677 | 753 146 | 753 817 | 635 304 | -20 130 | 1 602 567 | 2 393 401 | -4 141 366 | -276 057 | 1 201 045 | 1 694 718 | 3 025 643 | 3 273 097 |
| Pašu kapitāls kopā | 2 524 392 | 3 441 289 | 5 080 692 | 5 772 054 | 2 134 637 | 3 565 549 | 4 034 012 | 4 406 798 | 3 282 826 | 5 005 347 | 5 971 837 | 103 370 | 888 070 | 20 136 376 | 21 831 094 | 18 438 556 | 20 989 333 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9 484 351 | 10 478 070 | 12 615 377 | 14 203 609 | 13 678 557 | 20 241 322 | 18 835 804 | 17 941 842 | 28 124 775 | 32 106 660 | 38 983 574 | 18 243 463 | 20 892 099 | 24 590 164 | 27 039 404 | 28 832 150 | 23 663 749 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1 293 315 | 1 637 924 | 1 918 315 | 1 276 608 | 857 545 | 980 375 | 1 002 386 | 782 163 | 241 409 | 1 821 304 | 2 626 372 | -3 974 029 | -44 697 | 1 255 979 | 1 533 514 | 3 164 027 | 3 087 324 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 149 283 | 1 493 266 | 1 798 874 | 1 172 659 | 867 821 | 905 160 | 906 964 | 697 746 | 93 380 | 1 659 425 | 2 479 573 | -4 116 573 | -265 461 | 1 223 351 | 1 721 665 | 4 653 408 | 3 471 153 |
| Pārskata gada peļņa | 999 015 | 1 426 842 | 1 760 883 | 1 073 010 | 731 677 | 753 146 | 753 817 | 635 304 | -20 130 | 1 602 567 | 2 393 401 | -4 141 366 | -276 057 | 1 201 045 | 1 694 718 | 3 025 643 | 3 273 097 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 306 | 339 | 394 | 441 | 412 | 366 | 369 | 357 | 861 | 887 | 970 | 902 | 699 | 264 | 282 | 300 | 274 |
| Aprēķinātā dividende | 200 000 | 0 | 200 000 | 200 000 | 200 000 | 256 117 | 286 356 | 300 000 | 370 000 | 0 | 316 000 | 0 | 0 | 900 000 | 0 | 4 930 156 | 2 086 764 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- laikraksts "AUTOMOBILISTS"
- laikraksts "AVTOMOBILIST"
- oriģināli televīzijas raidījumi (Ūnija-2)
- SIA Lux Express Latvia
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMZ"
- Akciju sabiedrība "Rīgas starptautiskā autoosta"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltijas Transporta Informācija BTI"
- "LATVIJAS LOĢISTIKAS ASOCIĀCIJA"
- BIEDRĪBA "SIEVIETES TRANSPORTĀ"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jaunā Pērle"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORMA-A"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORMA-A" (reģ. nr. 40003149151) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Prāgas iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 663 749 €, par 17,9% mazāk nekā gadu iepriekš (28 832 150 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 3 273 097 € (13,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 274 (gadu iepriekš 300). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 86 364 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 24 844 652 € un pašu kapitāls 20 989 333 € (84,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 22. Lielākā līdzdalība (82,2%): OU Ecolines Estonia. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.