Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOTORTRANS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 749 | 14 865 | 15 552 | 17 508 | 56 977 | 29 113 | 31 479 | 60 385 | 102 961 | 53 580 | 7157 | 72 434 | 160 946 | 273 366 | 444 724 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 63 016 | 77 388 | 225 036 | 586 808 | 599 807 | 568 754 | 583 609 | 679 573 | 706 203 | 672 726 | 637 705 | 653 770 | 642 501 | 607 118 | 547 841 |
| Aktīvi kopā | 84 765 | 92 253 | 240 588 | 604 316 | 656 784 | 597 867 | 615 088 | 739 958 | 809 164 | 726 306 | 644 862 | 726 204 | 803 447 | 880 484 | 992 565 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4103 | 14 463 | 16 817 | 41 533 | 35 092 | 12 382 | 25 904 | 22 067 | 13 219 | 12 858 | 13 963 | 15 032 | 55 599 | 15 012 | 14 352 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 866 | 39 109 | 159 846 | 486 956 | 558 637 | 539 281 | 601 545 | 618 248 | 584 635 | 362 650 | 145 626 | 105 858 | 25 002 | 25 002 | 25 002 |
| Saistības kopā | 21 969 | 53 572 | 176 663 | 528 489 | 593 729 | 551 663 | 627 449 | 640 315 | 597 854 | 375 508 | 159 589 | 120 890 | 80 601 | 40 014 | 39 354 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 525 | -23 738 | 24 097 | -16 341 | -10 990 | -15 297 | -58 565 | 112 004 | 111 667 | 139 488 | 134 475 | 120 041 | 117 532 | 117 624 | 112 741 |
| Pašu kapitāls kopā | 62 796 | 38 126 | 62 223 | 72 194 | 61 206 | 46 204 | -12 361 | 99 643 | 211 310 | 350 798 | 485 273 | 605 314 | 722 846 | 840 470 | 953 211 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 74 522 | 110 244 | 108 250 | 161 311 | 156 232 | 158 474 | 210 439 | 262 724 | 258 523 | 283 294 | 283 391 | 268 650 | 271 845 | 276 857 | 277 251 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 771 | -22 236 | 29 134 | 3714 | 16 797 | 7642 | -35 714 | 132 884 | 128 838 | 155 134 | 140 449 | 120 041 | 117 532 | 117 624 | 112 468 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 771 | -22 236 | 26 787 | -12 534 | -7803 | -15 297 | -58 565 | 116 180 | 112 452 | 139 488 | 134 475 | 120 041 | 117 532 | 117 624 | 112 741 |
| Pārskata gada peļņa | 11 525 | -23 738 | 24 097 | -16 341 | -10 990 | -15 297 | -58 565 | 112 004 | 111 667 | 139 488 | 134 475 | 120 041 | 117 532 | 117 624 | 112 741 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 4 | 7 | 9 | 9 | 6 | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | 9 | 8 | 7 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOTORTRANS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOTORTRANS" (reģ. nr. 40103059865) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Granīta iela 26A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 277 251 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 112 741 € (40,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 69 313 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 992 565 € un pašu kapitāls 953 211 € (96,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (49,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.